ничевока• 02 мая 2023

Читаю тему про кружевную бирку и думаю, чтоб такого трольного замутить

Чтоб переплюнуть тему и ощутить какого это быть троллем
побольшомусекретику• 02 мая 2023
Автор, щось таке, щоб багаті совєтчиці зафукали. Але краще в обід, бо спить більшість.

побольшомусекретику• 02 мая 2023
І автор тієї теми не троль.
Tammy21• 02 мая 2023
Розбудую бізнес. Буду писати сценарії для троллів. Дорого. Хоча це не точно, ще ж Таро є)
Авторка, тут декілька ’китів’ -- їжа, діти, труси та швабода (саме через ’ш’). Беріть будь який, не помилитесь;)
побольшомусекретику• 02 мая 2023
Ответ дляTammy21
Борщ, бюджет, подарунки, одяг, бренди, секонд
Хелицера• 02 мая 2023
Какого или каково?
Шмоточницаца• 02 мая 2023
Или просто спросите: как считаете, нужен душ каждый день? И тема а топе.
Едимнаморе• 02 мая 2023
Ответ дляTammy21
свекровь еще хорошо заходит