Файна дівка• 02 мая 2023
Приватбанк и Амазон
Недавно(в апреле)
оплачивала Амазон, все было ОК.
Сегодня платёж не прошёл, у кого-то было такое?
оплачивала Амазон, все было ОК.
Маргарита Владимировна• 02 мая 2023
Посмотрите, может у Вас стоит лимит на интернет-платежи и он уже выбран
Вчора один блогер казав, що зараз великі проблеми з платежами моно і приват банків, така ситуація з неділі, в неділю по всьому світу не працював мастеркард, десь близько 6 годин. А тепер вот так саме з моно і приватом, і як я розумію самі банки не можуть знайти причину, пробуйте, ще, час від часу платежі проходять.
Файна дівка
• 02 мая 2023
Ответ дляol_kin
Спасибо)