Королева спама• Изменено 2 часа назад

А казали що то конспірологія

Головний равин московіїї Берл Лазар офіційно повідомив, що щиро сподівається на повернення євреїв з Ізраїлю до окупованих рф українських Маріуполя, Луганська та Донецька. Які ваші думки?
Джерело: https://www.newsru.co.il/world/8aug2026/lazar_202....
Грабля• 2 часа назад
Та пофигу. Лучше бы Мариуполь к нам вернулся. А так, что есть то есть

Перемелица• 2 часа назад
Так он кормиться с их руки он и не то скажет
Teonaa• 2 часа назад
А чого «повернення»? Вони що, споконвічні мешканці цих земель?😳
А можна тоді ми в Ізраїль, з отриманням громадянства 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Першоклашка• 2 часа назад
Очень хочется посмотреть на еврея, который уедет из израиля в мариуполь или донецк
ЯсноВидящая• 2 часа назад
Ответ дляTeonaa
Там ядерка буде, нафіг він вам здався той ізраїль
автор Королева спама • 2 часа назад
Ответ дляПершоклашка
Навіщо він їх запрошує пересилится, офіційне звернення, не фейк...
автор Королева спама • 2 часа назад
Ответ дляПершоклашка
Що цікаво, син Берла Лазара у 2017 році переїхав до Криму з його слів ’чекати месію’.....
ЛолитаНеРазлита• 2 часа назад
Ответ дляКоролева спама
Уловите разницу-вернуться уехавшим или пересилиться новым. Он предлагает вернуться жившим там раньше и уехавшим от войны евреям, а не понаехать всем подряд
Девальвация• 2 часа назад
Разом регочемо з дядьком з Ізраїля над цими темами.Щоб хтось до нас повернувся без вироку суду або добровільно переїхав.... господи поможи))

автор Королева спама • 2 часа назад
Ответ дляДевальвация
Поки ви там регочете, у Берла Лазара свій план
Наивная Хо• 2 часа назад
Шапочка из фольги в чате
Викупана• 2 часа назад
Наши люди не такие как ві автор, никто не поедет из Израиля туда.
Одна_на_всей_планете• 2 часа назад
Мне не жалко, пусть возвращаются.
Альфред Шнитке• 2 часа назад
Ответ дляВикупана
І навіть найголовніший равин московії їм не указ? Це ж треба!
автор Королева спама • 2 часа назад
Ответ дляАльфред Шнитке
ой как весело зеленим кастрюлям, не наржалися ще
Викупана• 2 часа назад
Ответ дляКоролева спама
Нечего сказать, кроме перехода на личности?
автор Королева спама • 2 часа назад
Ответ дляВикупана
ржать жрать срать- девиз тех, кому до сих пор смешно
Ушла и Пришла• 1 час назад
Ответ дляКоролева спама
Друг Президента, Тимур Міндіч поїде до Маріуполя? Давайте конкретніше.