Папобус• 02 мая 2023
Знатоки английского подскажите, как правильно сказать?
-Могли бы вы распечатать документы которые находятся у меня на электронной почте?
Спасибо!
Английский учу,но не знаю как правильно составить именно такое предложение.
Спасибо!
Петриківна• 02 мая 2023
Could you - чи могли б ви. Це ввічлива форма. Використовуйте її при проханні.
Петриківна• 02 мая 2023
Форма can you - можете ви, сприймається як наказ, грубо. Тому при проханні завжди тільки could you = будуть вас сприймати як дуже ввічливу (до речі, скрізь, і не лише в роботі, фахівці радять використовувати саме цю форму при проханні, спілкуванні).
Ліньки гуглить• 02 мая 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Вуд ю лайк ту прінт май докюментс фром май імейл?
Чи хотіли б ви роздрукувати?
- ні, не хочу але мушу