Вареничніца• 02 мая 2023
Квартира купленная в браке
Оформленная на одного из супругов. Можно ли вьіделить части на каждого? Знаю, что имущество в браке и так считается общей собственностью, но вопрос кто вьіделял части, передельівал право собственности, ранее куплен кв будучи в браке?
руки_Крюги• 02 мая 2023
а чому ж не можна? йдете до нотаріуса вдвох і укладаєте договір про поділ майна.
Вареничніца
• 02 мая 2023
Ответ дляруки_Крюги
Думала що не можна бо і так це сумісне майно двох, типу немає сенсу та не роблять
руки_Крюги• 02 мая 2023
Ответ дляВареничніца
не можна і немає сенсу то різні речі
хто забороняє подружжю поділити між собою майно? от хто...
Вареничніца
• 02 мая 2023
Ответ дляПирожкиня
Удалено администрацией...
Тьі так в раше сделала? Шубу хоть подарили?
Вареничніца
• 02 мая 2023
Ответ дляруки_Крюги
не можна і немає сенсу то різні речі
Дякую
Воздух в банке• 02 мая 2023
Ответ дляПирожкиня
Удалено администрацией...
Когда бог раздавал мозги, вы стояли в очереди за жрачкой
Голубка миру• 02 мая 2023
Ответ дляВареничніца
Там пачку пєльмєнєй дарять.
Доставучая• 02 мая 2023
Якщо ви при покупці офіційно (нотаріально) не відмовлялися від частки майна то можна поділити ту квартиру.
У вас як автор було?
Не гавкаю- но охраняю• 02 мая 2023
выделить физически (метры) или проценты (написать по 50%)? второе можно
Замрійлива• 02 мая 2023
Моя думка краще не відділяти ці частки.... Бо при розлученні поділять і так. В нас, наприклад, куплена на двох і прописано мітраж на кожного. Зараз шлюб руйнується, але чоловік не йде секає коли мох нерви здадуть і піду (в мене є житло до браку від бабусі). Але чому я маю йти зі свого куди вкладались разом, працювали, збирали кошти вдвох. Але як мені юрист пояснила через те що два власника, то ми маємо тільки домовлятися, суд тут не допоможе. В продати свою частку без згоди чоловіка я не можу в це мало реально. Ось і виходить все життя прожила з коханою людиною нічого не підозрюючи, вірила а порядність, в один момент його скосила криза середнього віку і я лишаюсь просто неба у 43 роки без шансу ще заробити на житло, про налагодження особистого життя і так все зрозуміла. Самотність намагаюсь прийняти. Тому дива зараз як сусідка -приживалка. І намагаюсь себе тримати в руках
руки_Крюги• 02 мая 2023
Ответ дляЗамрійлива
нічого при розлученні не ділять, якщо ви не поділите самі або хтось з подружжя не подасть позов в суд.
Замрійлива• 02 мая 2023
Ответ дляруки_Крюги
Ну зрозуміло, що при самому рішенні про розлучення не ділять. Треба окремий позив до суду.
руки_Крюги• 02 мая 2023
Ответ дляЗамрійлива
ну то ж не обов’язкова опція при розлученні.
ділити майно можна хоч назавтра після його придбання.
Слобожаночка• 02 мая 2023
Виділяти долі сенс є. Якщо розлучення, і, приміром, один з подружжя продає іншому свою долю, то податки лише з 50%
руки_Крюги• 02 мая 2023
Ответ дляСлобожаночка
ну от до чого тут розлучення?
Слобожаночка• 02 мая 2023
Ответ дляруки_Крюги
ну от до чого тут розлучення?
До того, що всяке в житті буває. Краще прикривати тили. І в багатьох ситуаціях, от як візи, кредити краще мати на собі щось у власності за документами.
Намакушка• 02 мая 2023
Ответ дляЗамрійлива
Людина така. Ми живем в моїй 100% дошлюбний квартирі і він поводить себе так само. Не йде і добиває. Теж 43, напевно криза чи що там. Тому, справа не в частках
Замрійлива• 02 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Психолог з Яким зараз посала працювати каже криза вікова.... Дуже вірю , що глузд переможе в мізки вернуться к голову!!! вам також бажаю це як найшвидше пережити і хай все налагодиться в вашій родині.