Манка Я• 02 мая 2023
Порадьте табір для дівчини-підлітка
Шукаю табір для літнього відпочинку для дівчини-підлітка. Порадьте.
Манка Я
• 02 мая 2023
Ответ дляКоварная Зая
Ищите за границей.
Я ищу везде. Поэтому пришла за рекомендациями конкретных лагерей
Манка Я
• 02 мая 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Артек Буковель
Спасибо. Ваш ребенок ездил туда. Как ему и вам? Хотела туда отправить, но смутили отзывы в интернете.
Жена_КотораяСтена• 02 мая 2023
Ответ дляМанка Я
донька їздила, не один раз, їй дуже подобалось
я вважаю, що табір один із найкращих в Україні
Манка Я
• 02 мая 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Дякую за відгук. Минулого року в одному таборі, який дуже всі хвалили стикнулася з тим, що за підлітками не слідкують вони там і палили, і алкоголь знайшли. Це капець. Цього року шукаємо інший
Жена_КотораяСтена• 02 мая 2023
Ответ дляМанка Я
саме в Буковелі такого немає, контроль дуже серьйозний
на екскурсіях в магазинчику не можна було нічого купити крім печива Марія... (це з хорошого)) та про алергію і пр. - чіпси, шоколад та ін.)
Хата на мати• 02 мая 2023
Ответ дляМанка Я
Робота таборів дозволена лише на Закарпатті та Волині, ну або закордон.