Може ще третю?• 02 мая 2023
Хто ставав на облiк у центр зайнятостi будучи вагiтною
За пару мiсяцiв до декрету? Виплат менi не буде звiдти, але чула, що дородовi можна трохи бiльшi отримати, нiж 2700 грн, якщо не працювала. Скiльки дородових отримували ви?
Може ще третю?
• 02 мая 2023
Ответ дляВсе до блиску
Есть такое. Из центра занятости заплатят больше
А им сразу говорить, что беременна или пока поставят лучше не говорить?
Несемо світло разом• 03 мая 2023
Якщо ви до цього працювали, то має бути більше за мінімальну суму.
Я у 2018 році ставала на облік у центр зайнятості на 24 тижні, звільнилася з роботи як почали планувати вагітність, давали направлення, їздила, показувала обмінну картку, писали відмову, як отримала лікарняний, надала копію у цз, замовила довідку що стою на обліку, віднесла документи до управління соціального захисту населення і отримала більше десяти тисяч. Зараз може трошки інакше 🤷🏼♀️