АнтиТанкист• 15 апреля 2023
Хто, перебуваючи в декреті, працював
Перебуваючи в офіційній декретній відпустці по основному місцю роботи, працював неофіційно у іншому місці (на пів ставки або по декілька годин, як підробіток).
Налитое яблочко• 15 апреля 2023
Вишивала рушники, вишиванки на замовлення. Але це моє хобі і ручна робота оплачується в залежності від складності вишивки.
Подруга наприклад в декреті підробляла тим що робила всякі поробки в садок та школу.
Тро Нью-Йорку• 15 апреля 2023
В декрете работала на основной работе до ставки, например ставка 18 часов , работала 17 часов, а там где не официально работала ой полторы ставки, при этом ребенку полтора месяца были и я вышла
Тро Нью-Йорку• 15 апреля 2023
Ответ дляRocka Rolla
Ні, в декреті хватало чим зайнятися
Вас муж содержал, а меня нет, поэтому выбора не было(
Добра, коли сита!• 15 апреля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Мой муж тоже неплохо зарабатывал во время моего декрета. Примерно 4 тыщи долларов. И я все равно работала.
Докладальниця• 15 апреля 2023
Брала на основній роботі відпустку по догляду до 6 років, і в цей час працювала за сумісництвом на іншій
Стрекозей• 15 апреля 2023
Працювала і на лікарняному по вагітності і пологах, задоволення чи усіх грошей світу це мені не принесло, більше того, ніхто не оцінив і не запам’ятав.
Нещодавно я у своїй відпустці аж два дні не прийшла на роботу, бо дитина з підозрою на апендицит, катались по лікарнях: швидка, узд, хірург, гастроентеролог; то вже два тижні слухаю що за мене головбух усе робить.
Тьху, аж зуби сводить.
Як є потреба, працюйте, бо без грошей ніяк, а як є кому утримувати, то краще займіться своїми справами, мало хто оцінить вашу працелюбність.
Тьху, аж зуби сводить.
Молода і нерозважлива• 16 апреля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
певний контингент не розуміє, що робота може приносити, крім грошей, ще й моральне задоволення)))
Оксана-Eigle• 16 апреля 2023
Почала у декреті бізнес онлайн. Зараз розвиваюсь, масштабуюсь. Допомогаю людям відкривати інтернет магазини з нуля і заробляти з них. Дохід залежить лише від кожного. За останній рік багато партнерів вийшли на дохід 2-3 тис €. Якщо цікаво, пишіть, скину інформацію.