Lilme• 02 мая 2023

Біль у куприку

Дівчата всім привіт.
Одразу хочу сказати, що ясно що я звернусь до лікаря найближчими днями. Просто цікавий ваш досвід, може в когось було щось схоже.
Вагітність 7 тиждень. І в мене з‘явився біль у куприку. Хтось стикався з подібним? Я спираю усе на сидячу роботу… 12 годинні зміни за комп‘ютером. Трохи більше порухаюсь і ввечері тупо згинатись не можу. Варто сильно хвилюватись?😐
Арабелла.• 02 мая 2023
Специально зашла узнать шо воно таке той куприк)
mamadoma• 02 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
копчик наверное))
aleseya• 02 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
я тоже
Nataliiazp• 02 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
И я😀 поперек знаю где, а куприк нет
Арабелла.• 02 мая 2023
Автор, если по теме, то в беременность может тянуть где угодно, организм перестраивается
Nataliiazp• 02 мая 2023
Ответ дляmamadoma
копчик наверное))
Гугл говорит копчик.
Теперь знаю, как троллить тех, кто не знает. У меня часто боль в области куприка