БлинчикБезСметанки• 02 мая 2023
Куда бы вы отдали девочку
Спор с мужем. Он за плавание, я за бадминтон.
Результат:
вже голосів:
265 (68.65%)
Плавание
121 (31.35%)
Бадминтон
Стетоскопуло• 03 мая 2023
Син ходить на плавання. Деякі відповіді в темі, тому, викликають подив:
1. Плечі. Так, у середньостатистичної дитини, яка плаває, плечі ширші, ніж у такої ж дитини, яка не плаває. Особливо помітно це стає років з 12.
Ступінь відмінності залежить від кількості і інтенсивності тренувань (у нас в басейні, наприклад, є групи здоров´я і спортивна), а також статури і схильності до набору м´язової маси дитиною.
Але скажу так: у старшій групі здоров´я дівчат дуже мало, а у спортивній групи - одиниці.
2. Вартість тренувань. 15 євро за тренування? Це дуже багато, як на мене. Особливо, якщо питання дійсно про здоров´я, а не про спортивну кар´єру.
Ми сплачуємо: вартість абонементу в басейн (басейн державний і тому вартість невисока) і 2 євро за тренування з тренером.
3. Обладнання. Із обладнання на плавання дитині потрібно: плавки, шапочка, окуляри і ласти. Все. Хоча ще можна додати: мочалка, рушник, гель для душу і шампунь, резинові капці і рюкзак, в якому все це дитина буде носити.
Де ж там щось дороге?
Хоча, може, я просто порівнюю із витратами для танців (купальник, лосіни, балетки, які тримаються, максимум, до пів року, гетри, болеро...) і тому мені плавання здається бюджетним...
Взагалі, я вважаю, що дитина має відвідувати додатково якісь заняття, які розвивають її фізично. Тому в моїх дітей був вибір чим зайнятися, але вибору: займатися чи ні - не було.
Де ж там щось дороге?
Пластилин_Колец• 03 мая 2023
Моя так хотела на плаванье, походила 2 месяца и не захотела. Там надо делать что тренер скажет, а не что сама хочет. Танцует и бисер плетет
Кондуктор автобуса• 03 мая 2023
Ответ дляМолчавочка
Только не плавание. Там плечи будут огого
А на бадминтоне только правое
Мальчижка• 03 мая 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Та девочке 6 лет, не имеет представление
А Вы попробуйте спросить.в таком возрасте ( даже раньше) у детей уже есть свои желания.
А других вариантов нет?
Стетоскопуло• 03 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Всюди, якщо займатися системно, треба робити що скажуть і через ’не хочу’.
Так, діти таке не люблять і відмовляються ходити. Тут треба батькам проявити жорсткість і не дозволити кидати.
Проходила таке з обома дітьми. Старша ще потім 10 років танцювала із задоволенням і кинула лише у 16 років. Молодший також хотів кинути через 3-4 місяці. Зараз вже у змаганнях бере участь і займає призові місця. Кидати більше не хоче.
Пацаааааааан• 03 мая 2023
Можно подумать, если мы вам что-то посоветуем, вы конечно же прислушайтесь и сделайте так как решит коллективное большинство?
Объясните ребёнку, покажите пару видео на компьютере пусть выберет..
Ее что-то да привлечет.
Да , я тоже за спорт в жизни детей!
Это обязательная опция.
Поэтому у моих есть ´обязанность´ ходить на спорт и ´право´ выбрать любое направление.
Много всего перепробовали.
Сейчас оба ребенка ходят на бокс.
Если с сыном понятно, то дочь бросила танцы. И мне до боли грустно, но это ее выбор.
Ее что-то да привлечет.
Да , я тоже за спорт в жизни детей!
Это обязательная опция.
Много всего перепробовали.
Сейчас оба ребенка ходят на бокс.
ЧупакабраЗеБест• 03 мая 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
надо пойти по разу и посмотреть
ЧупакабраЗеБест• 03 мая 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Если ты не Клочкова и прочие профспортсмены, которые живут в бассейне, то от часу занятий ничего не будет - будет просто подтянутая, спортивная фигура. Я занималась 5 лет - с 10 по 15 лет и у меня 75 С размер.
ога расскажите мне, я знаималась плаванием с 4 до 9 лет. у меня фигура точь-в-точь как у волочковой, ни стрйоность, ни длинные ноги, ни тонкая талия такие мощные плечи не могут перекрыть.
очень жалею.
Поторописька• 03 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
а зачем? мой после школы играет
Для общего развития как ни странно😄
Чемодан-Вокзал-Майами• 03 мая 2023
Ответ дляГуляю босоніж
моя ходить на теквандо, зараз має фіолетовий пояс, дуже довольна, гарна дуже розтяжка, завдяки спорту, ходить з вересня. Маленька, худенька.
У нас це родинна фігура, навіть у тих, хто плаванням не займався ніколи. Навіть в річці в дитинстві.
Tasya-Natusya• 03 мая 2023
Ответ дляЛарсон Петерсон
очень жалею.
Значит, у Вас возможно и без плавания могло так быть, если такой тип фигуры. У меня плечи даже узковатые. Да и Волочкова не плаванием, а балетом занималась.
Чемодан-Вокзал-Майами• 03 мая 2023
Я би спершу віддала на рік-два на плавання, щоб навчили плавати. Вважаю це важливою навичкою. А потім можна на щось інше віддавати.
Девальвация• 03 мая 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В 6 лет как он может хотеть, если не имеет представление?
Сводить и туда и туда, потом дать выбор.
В 6 лет уже дети понимают, что хотят
Амелі на мілені• 03 мая 2023
Если у ребёнка есть сколиоз или предпосылки, то такие виды спорта, как бадминтон, фехтование и подобное его усилят. Помните об этом.
Самая красивая фигура формируется на обычной легкой атлетике.
Уси Пуси• 03 мая 2023
Я за что-то более женственное. Танцы если прям прям спорт не хотите. Ну теннис там еще куда ни шло. Бадминтон... это вообще к чему.
Плавание реально делает некрасивую фигуру.
БлинчикБезСметанки
• 04 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
Бадминтон старший брат тенниса, чтоб вы знали. Там нагрузки нереальные