Можна привітати Гео з перемогою у суді щодо незаконного відсторонення від пленарних засідань за критику пана Єрмака. Дякуємо, суддям за принциповість.
Ответ дляЧашечка кофе
Хочете вітайте. У мене про цього персонажа окрема думка...
У вас на все окрема думка, що і до війни не треба готуватись і ракети нам не потрібні, і окопи… і Чонгар - то такоє…і взагалі наш президент ні в чьом нє вінават… вашу особливу думку знають уже всі:)))
Чашечка кофе• 03 мая 2023
Ответ дляAdvoco
Кого у ці окопи потім треба було садити? Чонгар це просто тест на розумову альтернативність....
Ответ дляЧашечка кофе
Та нікого не треба туди садити… треба просто хлопців під арту в чисте поле виводити з лопатами… а потім збирати рештки по полям… а матері отримають - зник безвісти… таких у нас десятки тисяч. З розумовою альтернативнісю у вас все добре - ми всі бачимо.
dreamsunny• 03 мая 2023
Ответ дляAdvoco
Він боєць. Це вже друге рішення. Перше виграв кілька місяців тому ,,про наклеп,, на пана Єрмака не разу не кримілівського агента.
Від один з небагатьох, хто може відкрито протидіяти корупційній владі.
В мене таке враження ,що Єрмак має компромат на важливих посадовців і тим тримає їх за яйця. Його не чипають, бо бояться за свої шкури. Рильця в пушку майже у всіх.
Ответ дляlenakarp
Вот бы всех депутатов отстранила и на фронт, зажравшиеся дармоеды ...
Наверное у меня ни один депутат не вызывает доверия, а тем более жалеть
Це призведе до повної узурпації влади і втрати останньої надії на те, що Україна поверне свою демократичність, втрачену за останні 4 роки… Але згодна з тим, що дане скликання верховної ради - найменш професійне і безтолкове за всю історію… випадкові, малоосвічені люди керують країною.
Ответ дляAdvoco
Вы жена депутата или тех кто при них, закрывайте тему и свои мысли при себе
Чашечка кофе• 03 мая 2023
Ответ дляlenakarp
пу та його армії пофіг з ким воювати. Бо у них одна мета - знищити або захопити Україну! Все
Ответ дляElenaMari
Пока не сократят количество людей Украины и не сделают свои дела, война не закончится, и Европе как Америке очень выгодно, что бы война была затяжной, поэтому хоть с бубном прыгайте, то что сейчас не на год
так найвеличніший хоче навпаки всії поверути в Уркаіну- країну мрій, чи нє? Це ж воно у свої передвиборчій кампаніі про це гнусавило? Навіщо скорочувати?
Автор мы дома сидим и то что нам зарплаты сокращают, цены растут, и всячески пытаются нас изгнать из своей страны прижав нас, меня не радует. Не все могут воровать и химичить. Мне жалко пенсионеров, жалко работающих на гос работах, это выживание. А мы будем за них переживать. Мне жаль парней, которых если повезет привезли домой в гробах, потому что кому то не повезло и они безвести пропали, я три человека провела в тот мир, это больно.... слов нет, когда гроб открывают и приложены руки , ноги, дети поачущие, жены и их мамы, это беда!
Ответ дляdreamsunny
Я з вами згодна. Хто хоч раз отримав гроші в туалеті - той уже на крючку, і всі будуть танцювати під його дудку… Кілька місяців тому США передали особисто Зеленському список корупціонерів — 36 осіб з доказами. Зе звільнив тільки кількох- решта на місцях… я дивлюсь на нього - він як зачарований, ніби диве в якомусь окремому світі… при цьому кримінальні справи на патріотів штампуються регулярно . Станн на розвідника Червінського. А справжні зрадники - Наумов, Баканов, Демченко, Портнов - недоркані… я навіть не знаю як це коментувати.