Соната любви• 03 мая 2023

у Херсоні почнеться комендантська година

З 20:00 5-го травня у Херсоні почнеться комендантська година, яка триватиме до 6:00 8-го травня.

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Херсонської ОВА Олександр Прокудін
"Протягом цих 58 годин пересуватися та знаходитися на вулицях міста - заборонено. Також місто буде закрите на вʼїзд та виїзд. Завчасно вирішіть свої справи та зробіть необхідні запаси продуктів та медикаментів. Такі тимчасові обмеження необхідні, аби правоохоронці могли виконати свою роботу і не наразити вас на небезпеку", - йдеться у повідомленні.
автор Соната любви • 03 мая 2023
кто из Херсона или у кого родственники, знакомые там - пусть запасаются всем необходимым.
Чашечка кофе• 03 мая 2023
Новини читають всі
Flower Girl23• 03 мая 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Новини читають всі
Та да... Вот только прочла, что Эпицентр обстреляли - есть погибшие и раненые...((
Анютка9• 03 мая 2023
треба, так треба. Добре шо ви написали, а так би люди не взнали )))
Alena.i• 03 мая 2023
Ответ дляFlower Girl23
Це жах
Teonaa• 03 мая 2023
Ответ дляАнютка9
А це про що свідчить? Про ..?
Анютка9• 03 мая 2023
Ответ дляTeonaa
А це про що свідчить? Про ..?
не знаю про шо це свідчить, останні 14 місяців я вірю тільки в те, шо бачу за вікном своїми очима. все інше пишуть розгоняють і нав´язують з якоюсь метою. просто так нічого не робиться. Колись у Києві теж в нас були такі комендатські години. Гірше від того не стало. Я хіба шо не знала як з собакою гуляти, але пояснили шо з паспортом під самим домом можна. так і робили
Кузякин• 03 мая 2023
Ответ дляFlower Girl23
В Херсоне?
Даксо• 03 мая 2023
Ответ дляTeonaa
А це про що свідчить? Про ..?
Контрнаступ?
Танюша• 03 мая 2023
Ответ дляДаксо
Контрнаступ?
Ага, прям анонс зробили. Шановні окупанти, з 5 по 8 травня ми будемо вас вибивати
Даксо• 03 мая 2023
Ответ дляТанюша
Анонс не анонс, а ряди корегувальників загулявших треба перед наступом трохи прорідити в будь-якому випадку. Таке б і в Запоріжжі не завадило
Teonaa• 03 мая 2023
Ответ дляДаксо
Контрнаступ?
Ну да
Питаю - свідчить про контр?
Teonaa• 03 мая 2023
Ответ дляТанюша
Може розхитують нервову систему)
OneTimeUser• 03 мая 2023
Ответ дляДаксо
Так, ви праві. Я б теж хотіла вірити в контрнаступ. Але скоріш за все будуть робити саме оте, про що ви написали.
Це прилетіло в кварталі від дому, де я виросла ((
Танюша• 03 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Може розхитують нервову систему)
Та ні, погоджуюсь з тим що будуть місто чистити від плісняви
Teonaa• 03 мая 2023
Ответ дляТанюша
Пліснява - це коригувальники-полунощники?
Sir le Noir• 03 мая 2023
Можливо, будуть шукати диверсійні групи.Мабуть, є дані. Так вже було.
А Эпіцентр так, люди загинули. А скільки ще дізнаюсь від знайомих, хто поки залишається, а про це не пишуть. Жах!
Flower Girl23• 03 мая 2023
Ответ дляКузякин
В Херсоне?
Да...((
Окупанти вдарили по гіпермаркету в Херсоні, є жертви
Наразі відомо про 3 загиблих та 5 постраждалих осіб
https://mind.ua/news/20256848-okupanti-vdarili-po-...
РойЛеля• 03 мая 2023
Ответ дляДаксо
Це нормальна практика. Коли звільняли Київ обла теж таке було разів 3. Я тоді згодна була тиждень не виходити з дому на воді і сухарях сидіти, аби тільки швидше.
Сподіваюсь в цій темі ніхто не буде возмущаться, бо не всю читаю
nabludatel• 03 мая 2023
Ответ дляДаксо
Плюсуюсь за Запоріжжя.
Кузякин• 03 мая 2023
Ответ дляFlower Girl23
Да...((
Черти сраные
Helga_SV• 03 мая 2023
Єбучі кацапи, виздихайте вже всі