Менее Более• 03 мая 2023
після видалення кісти зуба нагноєння
батьку тиждень тому видалили кісту зуба. але продовжувало боліти на фоні антибіотиків.
сьогодні був у лікаря - нагноєння. виписали ще антибіотик.
у когось було таке?
Менее Более
• 03 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Не дочистели ище есть инфекция
ну це ж не може тривати безкінечно.. вже другий антибіотик..
Менее Более
• 03 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Не дочистели ище есть инфекция
маєте на увазі, що погано зробили операцію?
Вилами по Воде• 03 мая 2023
Кисту убрали,зуб оставили ?
Почему зуб не удалили ? Вроде бы гарантий не дают на спасения зуба.
Доктор что сказал?сколько может болеть? У каждого индивидуально,или сходите к другому хирургу.что то не так явно
Менее Более
• 03 мая 2023
Ответ дляAlex_Kri
Не совсем понятно, что за операция. Удалили кисту и оставили зуб, тогда что сделали с зубом?
один видалили, один лишили.. деталей не знаю
Менее Более
• 03 мая 2023
Ответ дляВилами по Воде
Кисту убрали,зуб оставили ?
зуб над кістою видалили.
та лікар був здивований, що нагноєння і болить. ніби не мало бути
Вилами по Воде• 03 мая 2023
Ответ дляМенее Более
зуб над кістою видалили.
Я Вам так скажу,по своему опыту с стоматологами. Не пускайте на самотёк. Пока им не тыкнешь,хрен пошевелиться . Если боль не утихнет, я бы сходила бы к другому,для перестраховки. Температуры хоть нет ? Ранка хоть немного заживает ?
Менее Более
• 03 мая 2023
Ответ дляВилами по Воде
нема температури.
зробили сьогодні 4 уколи. виписали новий антибіотик, поставили дренаж.
сказали почекати як буде далі