Зрадорозганячка• 03 мая 2023

Футболки мужские хорошего качества. Какие вы покупаете? Или где?

Подскажите хорошие футболки однотонные или с минимальным рисунком. ХБ. Мужские.
Спасибо!
Файна цьоця• 03 мая 2023
Ценовой диапазон?

Місячне Сяйво• 03 мая 2023
Якщо в Україні, то наші Промінь гарної якості
кнопкодав• 03 мая 2023
Jack&jones
Не знаю, чи продається в Україні, але витримують сувору носку і сушіння в машинці на високих темпах. Дизайн хороший
автор Зрадорозганячка • 03 мая 2023
Ответ дляФайна цьоця
Ценовой диапазон?
Не дорого. До 500. Под свитер, под кофту, дома ходить.. не на выход
Юсия• 03 мая 2023
Очень футболки юникло
Файна цьоця• 03 мая 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Я для таких целей беру мужу Primark, гораздо дешевле 500, носятся хорошо, приятные к телу
автор Зрадорозганячка • 03 мая 2023
Ответ дляФайна цьоця
На сайте заказываете или где то в наличие есть?

Мати тріля• 03 мая 2023
Я купула на сайті Ярослав по 170 грн, зараз бачу вони вже підняли ціну до 237 грн. Якість хороша.
тянитолкайка• 03 мая 2023
Некст
Резервд
автор Зрадорозганячка • 03 мая 2023
Ответ длякнопкодав
Jack&jones
Дуже гарні але дорогі так щоб носити під светри. Дякую візьму на замітку
Везучаяя• 03 мая 2023
купувала чоловіку з домашньоі серії - 2 розміри щоб підібрати
розмір L, однотонні
Ральф Лорен 1200 гривень
Везучаяя• 03 мая 2023
1200 гривень це за 3 штуки
автор Зрадорозганячка • 03 мая 2023
Ответ дляВезучаяя
1200 гривень це за 3 штуки
Це на сайті? Чи в магазині?
Везучаяя• 03 мая 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Це на сайті? Чи в магазині?
це у мене ) М лишила, Л треба продати
автор Зрадорозганячка • 03 мая 2023
Ответ дляВезучаяя
це у мене ) М лишила, Л треба продати
А є посилання якесь на них щоб подивитись розмірну сітку і колір який?
Везучаяя• 03 мая 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
напишіть в приват - зроблю фото
Непереможна• 03 мая 2023
Uni Clo
Непозбувна Бентега• 03 мая 2023
C&A, reserved
Carin• 03 мая 2023
Харьковские AndreStar хорошие, правда, подорожали за последнее время.

Zoya1985• 03 мая 2023
Puma nike adidas
Тетяна-Шоп• 03 мая 2023
Цікавилась якраз . Дивилася на Marks&Spencer. Зараз там 3 футболки можна купити десь за 1050. Є і для середнього зросту і на високих. 17кольорів! Можна купувати в ці 3 штуки любі розміри та любі кольори. Це якщо сину , наприклад, один розмір потрібен, а чоловіку інший.
автор Зрадорозганячка • 03 мая 2023
Ответ дляТетяна-Шоп
А доставка скільки виходить не знаєте?
Тетяна-Шоп• 03 мая 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
А доставка скільки виходить не знаєте?
Знаю. Якщо взяти товару на 60ф.ст. , то авіа 3,40 за кг у Юкрейн Експрес.
Якщо через посередника, то трохи більше заплатите. Але і корзину не потрібно буде набирати на 60фунтів.
Подтяжка• 03 мая 2023
Дівчата, можливо ще порадите поло якісні в середньому ціновому сегменті. І де берете.
Тетяна-Шоп• 03 мая 2023
Ответ дляПодтяжка
На тому ж Marks&Spencer від 15£. Курс 47,4.
автор Зрадорозганячка • 03 мая 2023
Ответ дляПодтяжка
Ви не в Дніпрі часом? Там є магазин класний.
Подтяжка• 04 мая 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Ні. І здебільшого беремо по сайтах, бо не люблю ні я, ні чоловік ходити по магазинах.
Юсия• 04 мая 2023
Ответ дляПодтяжка
Тоже юникло)
Швидкоруч• 20 мая 2023
Ответ дляМати тріля
А розміри в них повномірні? Співпадає з розмірною сіткою?
Мати тріля• 20 мая 2023
Ответ дляШвидкоруч
Співпадає