Куратор дебошей• 03 мая 2023

Вітаміни А та Е

Підкажіть, хто користувався розчином олійним для обличчя? Це нормальна реакція? Я два вечора підряд мастила ретинолу ацетат (вітамін А), спочатку все добре було, а вчора додала ще вітамін Е, вранці вмиватись, а шкіра на носі так шилушиться, прям скочується, якщо потерти, і обличчя цілий день припікає, мащу кремом з спф 50, пече...
Голубка миру• 03 мая 2023
Ваша шкіра під тією олією не дихала от Вам і результат.
Всім шампаньського• 03 мая 2023
Ви чистим олійними розчином мастили??? Я знаю, що можна додати кілька крапель в дозу доглядового крему, а не концентрат наносить🫣
автор Куратор дебошей • 03 мая 2023
Ага , мені сказали, що якщо шкіра шелушиться, то потрібно ретинолом аптечним мастити