Ку-кусик• 03 мая 2023
Білі кросівки під плаття
Була сьогодні в магазині вибирала білі кросівки під плаття на літо, сподобалися adidas, потім зрозуміла, що це дитячі, брати чи ні? Покажіть свої, які вибрали?
Ку-кусик
• 03 мая 2023
Ответ дляА я женатая
Такі ж майже
Минуле літо відносила
На один сезон? Втратили зовнішній вигляд? Пишуть, що вони з переробленого матеріалу
неДодекаэдр• 03 мая 2023
В мене теж adidas,Але інша модель,бо в мене вузька нога...також дуже акуратні бачила рибок...такі адидас дивилась для дочки-підлітка,не погані,ростовка доросла
А я женатая• 03 мая 2023
Ответ дляКу-кусик
Ні
Не втратили
Ось сьог дістала
Ношу
Але вже сірість видно
Хоча чоловік мені їх чимось чистив восени
Не втратили
Ось сьог дістала
Ношу
Але вже сірість видно
Запароленое одеяло• 03 мая 2023
Ку-кусик
• 03 мая 2023
Ответ дляА я женатая
Ні
Не втратили
Ось сьог дістала
Ношу
Але вже сірість видно
Не втратили
Ось сьог дістала
Ношу
Але вже сірість видно
Дякую за відповідь
Одне, що насторожило, це стелька, темного кольору
Ку-кусик
• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дочка купила себе такие кеды Convers на лето: и под платье, и под юбку, и под брючный костюм
Класні
Ку-кусик
• 03 мая 2023
Ответ дляДивне створіння
я собі купила літні скечерс білі. легенькі і під усе підійдуть
Також дивилася скечерс, але в мене нога 38.5. А них немає розмірів половинок
ОбережнаЯ• 03 мая 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А нет случайно фото рибоков, какие вам визуально красивее адидас или рибок? Не меряли найк, оч многоие в них, они удобные гнуться? спасибо
Коплю на груди• 03 мая 2023
Сяду на шию, дорого!• 03 мая 2023
Симпатичні. Не бачу в них нічого такого кричущого про те, що не для дорослих.
Просто гляньте колекцію для дорослих adidas X hello kitty 😀
Собі придбала такі, але не для літа.
Ку-кусик
• 03 мая 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Собі придбала такі, але не для літа.
Мене дивує, що немає логотипу всередині, так як на ваших, може то підробка?
Сяду на шию, дорого!• 03 мая 2023
Ответ дляКу-кусик
Ось передивилась, то у всіх моїх різних adidas на устілках є лого всередині. Дійсно, дивно. А напишіть-но назву моделі тих, що на Вашому фото. Подивлюся на різних сайтах, де є детальні фото.
Ку-кусик
• 03 мая 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Дякую
Adidas Grand Court 2.0
Сяду на шию, дорого!• 03 мая 2023
Ответ дляКу-кусик
Дякую
Adidas Grand Court 2.0
Ось з офіційного сайту 1 фото як Ваші, 2 та ж модель, але для дорослих. Колір устілок до речі може різнитися.
Ку-кусик
• 03 мая 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Дякую, я так розумію вони зробили економ варіант з переробленої сировини