СкокоМнеДадите• 03 мая 2023

Вид з мого ліжка. Це так красиво

А що у вас?
Пожмаковна• 04 мая 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ок, ви зайшли в тему про види це мені написати?
Так.

mari_klim• 04 мая 2023
Ответ дляПтица секретарь
Это она и есть, ла Рамбла
Узнала, родненькую))
Если Вы сейчас в Барселоне, срочно сходите на гейский нудистский пляж Мар Белла! Зрелище непередаваемое и безумно красивое)) Аж глаза разбегаются и хочется плакать от потери такого генофонда!!))
Птица секретарь• 04 мая 2023
Ответ дляmari_klim
Узнала, родненькую))
))
Я с маленьким ребенком😀
Пойдем в зоопарк))
Миззери• 04 мая 2023
Ответ дляElena755
Германия?
Нет, Варшава
Мама Чели• 04 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
так вопрос был про вид из кровати, а не окна))))
ну как видите не у меня одной вид не из кровати, а чуть дальше , но у меня маленькие апартаменты.
за балконом сразу и кровать стоит уже
да и ваше фото не из кровати как то...
Сумчатая кошка• 04 мая 2023
Ответ дляЦвіпканя
Це вид з вікна, прямо замок, трішки збоку старовинна катедраль
Яка краса! Що це за село?
Сумчатая кошка• 04 мая 2023
Ответ дляНа границе
фото
Клас, це де?
Пиу!Пиу!• 04 мая 2023
Ответ дляElena755
Де це?
Яремче
Пиу!Пиу!• 04 мая 2023
Ответ дляСоседушка
Який у вас гарний вид. Впевнена, фото передає лиш 10ту частину
Навіть десятої не передає)

Пиу!Пиу!• 04 мая 2023
Ответ дляДля драки
ЗУ?
Так
Гидроусилитель руля• 04 мая 2023
Ответ дляМама Чели
за балконом сразу и кровать стоит уже
да и ваше фото не из кровати как то...
да, не из кровати, мне как и вам захотелось красивый вид показать, который был из номера)
На границе• 04 мая 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Клас, це де?
Шри Ланка
pupsik_y• 05 мая 2023
Ответ дляАноним Советчик
В мене теж періодично боліло пару років. Десь в кінці лютого знов почало і все сильніше. Як пару днів мало ходжу, то заспокоюється, а як походила довго - знов біль. Вирішила - все, треба йти до травматолога. І поки думала, куди, до кого, одного ’чудового’ вечора пробігла буквально кілька кроків, якось неправильно стала, хось наче хруснуло і додому я вже ледве дійшла... Далі терміново консультація, МРТ - розрив меніска. Визначилась з хірургом-травматологом, чекала його 2 тижні і, нарешті, прооперувалась.
Із симптомів до травми: нило, віддавало під коліно, на внутрішню поверхню стегна, бував різкий біль. Після травми біль різкий при рухах, ходила, спираючись на меблі, дверні ручки, одвірки... Ногу не могла ні зігнути повністю, ні випрямити. Тиждень майже не спала, бо нило коліно в будь-якому положенні. Потім стало трішки легше, бо пила постійно НПЗП.
Дякую за розгорнуту відповідь, симптоми схожі, але все ж не такі серйозні, як у Вас. Буду записуватися на МРТ.
Аноним Советчик• 05 мая 2023
Ответ дляpupsik_y
Так в мене до травми теж було не серйозно) Травматолог чітко побачив на мрт, що були деформації меніска ’хронічні’, а вже на них травма наклалася