Коханозадовільна• 04 мая 2023

Бронхіт не вилікувався антибіотиками. У вас таке було?

7 днів пропили якийсь німецький антибіотик, ніби покращилась ситуація. Через 3 днів знов кашель став сухим і страшним. Завтра в лікарню. Я собі місця не знаходжу.
Це другий уже антибіотик був за місяць. Спочатку був отит. Скільки ж їх можна(
Метелик• 04 мая 2023
Не все бронхиты нужно лечить антибиотиками.
Кошель, не значит бронхит

Кудесница_с_пургеном• 04 мая 2023
Может быть неправильно угадан антибиотик. А может это вирусное или грибок какой.
Сусідка знизу• 04 мая 2023
Неделя это маловато
Кружите меня,кружите• 04 мая 2023
Ну без антибіотиків я гавкала наприклад 2 тижні. Інколи більше.
Экспертиза• 04 мая 2023
А кашель страшный чем? Лающий?
Репетиторша• 04 мая 2023
Резистентность может быть?
Сдайте посев и антибиотикограмму обязательно
Мадам Подлинник• 04 мая 2023
Точно бактеріальний бронхіт? За статистикою більша частина бронхітів саме вірусні.

Кишмишная Мая• 04 мая 2023
А аб назначен после анализа ? Большинство бронхитов вирусные и аб не нужен .
лаМпочка• 04 мая 2023
То може в Вас алергічний кашель?
Сколько_мне_лет?• 04 мая 2023
7 дней маловато ,я один принимала 10 дней ,потом хуже стало , назначили другой на 14 дней
Весняний Марафон• 04 мая 2023
Бронхиты чаще всего вирусные.никогда не принимаю антибиотик без анализа крови
Домашка• 04 мая 2023
Не подошёл антибиотик. У нас так было, пропили , а температура дальше и кашель , сразу пили другой , в общем 24 дней подряд(((10+14 дней
Майданщица• 04 мая 2023
Бронхіт в 90 процентів це вірус, на який антибіотик не діє.
оksanna• 04 мая 2023
Ответ дляМайданщица
1)Антігістаммий препарат по віку+ ношпа 1)лужна вода типу боржом розігріти разом з таблеткою мукалтіну, щоб було тепленьке і було кофортно пити залпом.
--Shopik--• 04 мая 2023
Про свій досвід........

Донька хворіла на бронхіти рівно до 4 років (починаючи з 8міс.), до 6-7разів на рік, антибіотики за один період педіатр могла змінити тричі від сиропу до уколів, дуже болючих уколів (я колола і плакала разом з нею), а потім ще лягали в стаціонар з задишкою вже + там антибіотики вже в капельницях. Я думала, той жах не закінчиться ніколи!! Потім нам порекомендували знайомі звернутись до приватного педіатра, яка при наших наступних бронхітах не назначала ніколи антибіотиків, а назначала препарати по схемі компреси на спину (не зігріваючі!), які витягуть мокроту і дитина буквально на 3-4 день вже майже все викашлювала. Після 4 років хворіла тільки тричі бронхітами (але бували ще глибокі кашлі без бронхіту), пішла в школу - не хворіла жодного разу. Наша педіатр виявилась недолікар......... Але тоді я молода, довіряла лікарю((( Інтернету тоді ще не було((((((

Хтось зараз напише - переросла, Ні!, бо до неї звернулись коли якраз лікувались уже другим антибіотиком, який вона вдімінила і призначила своє лікування. Вона витягла з дитини те, що застоювалось роками! Тому я лікарю по цей день вдячна, вона просто врятувала нас!

Прибрала причину, а не симптоми!
Мокрота антибіотикаи не лікується!!