Jul-Ap• 04 мая 2023

Зеленский в Нидерландах и другие околополитические новости

Розпочалася програма візиту Зеленського до Нідерландів, – прес-секретар президента Никифоров.

«У Гаазі Зеленський вже провів зустріч із президентом сенату Яном Брауном та головою палати представників Верою Бергкамп. Далі буде візит Зеленського до Міжнародного кримінального суду, та зустріч з прем´єр-міністром Нідерландів Рютте і прем´єр-міністром Бельгії Александером де Кроо».

У кого какие ощущения, будут ли важные решения по итогам?
Активностью в визитах за последние 400+ дней президент не отличался.
БонСу• 04 мая 2023
ой, а что случилось за эти 400+ дней?
а визиты на передовую считаем?
такой неприкрытый сканер-вброс такие темы ))))

автор Jul-Ap • 04 мая 2023
Ответ дляБонСу
ой, а что случилось за эти 400+ дней?
а визиты на передовую считаем?
Какой вброс?
Как же надоели бесконечные обвинения и подозрения, тоже из-за этого активностью в создании тем не отличаюсь.
Інно4каа• 04 мая 2023
автор,вас сейчас заклюють его фанаты)
Klodia• 04 мая 2023
Ну да, ну да… не отличался активностью вообще. Толко на передовую ездил, у себя первых лиц принимал, включая президентов самых сильных держав, в США летал выступить в конгрессе. Но то такое, ага…
автор Jul-Ap • 04 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
автор,вас сейчас заклюють его фанаты)
Боже, чего?
Зеленский совершил 3 поездки за пределы страны за год и ещё 2 за последние 2 дня.
Наверное, он поехал за судьбоносными решениями.
LudaSHS• 04 мая 2023
А я пекаря процитую

Наприкінці Другої світової настав момент, коли поразка Райху стала невідворотною. Ресурси були вичерпані, їх не вистачило би навіть на один фронт, тим більше на два.

Чи міг Райх в цій ситуації капітулювати? Теоретично так. Можна було би зберегти безліч життів з усіх сторін, зберегти залишки промисловості, виторгувати якісь поступки, на які радо пішли би союзники по антигітлерівській коаліції.

Але Гітлер продовжував безнадійну війну, кидаючи на смерть хлопчиків шкільного віку, жертвуючи вже не теперішнім німецького народу, а його майбутнім. Можливо, якісь затяті фанатики й вірили, що фюрер у своїй геніальності ось-ось дістане wunderwaffe, яке вже готове й чекає свого часу. Але сам він точно знав, що нічого такого немає й не буде.

Раціональності у вчинках фюрера годі й шукати. Він застрелився лише тоді, коли війська увійшли в Берлін.

* * *

Досить скоро настане момент, коли поразка росії буде невідворотною. (Стратегічно вона вже сталася, бо росія не має сценаріїв з миром, кращий за попередній, але фактично російська поразка має бути зафіксована на полі бою та післявоєнними юридичними рішеннями).

Чи путін завершить війну в цій ситуації? Теоретично мусив би. Хоча росія має набагато більше ресурсів, ніж Райх наприкінці війни, але жодного сенсу війна не має. В умовах контролю медіа путін може ’продати’ будь-яку ідею, тож суто семантично росія може оголосити свою перемогу ’для внутрішнього користування’ в будь-який момент, для цього не потрібні воєнні успіхи.

Але путін не завершить війну, бо це означає його кінець як лідера. Слабкий лідер підлягає негайному усуненню, а претендентів є достатньо, на всьому спектрі від псевдолібералів до явних нацистів.

Тож війна не зможе завершитися.

Війна не закінчиться на полі бою. Вона може завершитися лише там, де й почалася, -- у Кремлі. Завершення війни -- це незворотні зміни в самій росії. А для цього потрібна стратегія такої перемоги, потрібна коаліція, потрібні союзники в самій росії.

Скоро почнеться український контрнаступ. Вірю, він буде дуже успішний. Але він не принесе перемоги. Час думати, як здобути перемогу після успішного контрнаступу.

#перемога
nenatasha• 04 мая 2023
переховується
Klodia• 04 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
автор,вас сейчас заклюють его фанаты)
Не люблю его, не голосовала за него и, понятное дело, не фанат. Но давайте по фактам- по поводу его пассивности с начала войны, о чем пишет автора…
автор Jul-Ap • 04 мая 2023
Ответ дляKlodia
Я о визитах пишу!
Да, он несёт огромные нагрузки, я не знаю, как он это выдерживает.
Но за пределы страны он выезжал считанные разы и каждый раз это было очень значимо для страны.
Что он привезет в этот раз, в этом мой вопрос.

Інно4каа• 04 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Боже, чего?
посмотрим,чсто от туда привезет)
чир• 04 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Боже, чего?
Вы как те кацапы вчера. Поехал в Нидерланды = трусливо сбежал из страны от атомной бомбы. Поехал в Бахмут = это снято в киевском павильоне.
автор Jul-Ap • 04 мая 2023
Для остановки контрнаступления ВСУ придется применять тактическое ядерное оружие, – порванная жопа Рогозин.
ТРУХА⚡️Украина | Прислать новость

В видео ноет, вот силы Украины превосходят значительно и в этих условиях параша может выиграть только применив ядерное оружие в отношении безядерной страны.
Сюрр.
Гаранты Будапештских договоренностей, получившие наше же ядерное оружие.
Інно4каа• 04 мая 2023
Ответ дляKlodia
Видимо на то были причины, раз он не выезжал...да и вообще,мир не верил что Украина настолько выстоит
автор Jul-Ap • 04 мая 2023
Ответ длячир
Нет, кацапов я вижу в вас, это у них такая тяга все перекручивать и откровенно лгать
rybka21• 04 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Я о визитах пишу!
ну як привезе, то ми побачимо.
чи яку відповідь ви хочете отримати зараз на своє питання?
LudaSHS• 04 мая 2023
Ответ дляnenatasha
переховується
Да то ж с ипсо
Спецом для разгона про ядерку ответку
LudaSHS• 04 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Я о визитах пишу!
Визиты наросли
Да
LudaSHS• 04 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
ТРУХА⚡️Украина | Прислать новость

Сюрр.
О снова это
Kitty-77aa• 04 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
А я пекаря процитую

* * *

Тож війна не зможе завершитися.

#перемога
Очередные розовые сопли
Если перефразировать, то война скоро не закончится
Ибо никаких переворотов там не будет , это уже понятно и дураку

LudaSHS• 04 мая 2023
Ответ дляKitty-77aa
Очередные розовые сопли
Я помню вас по сша темке.
Вы там писали , что республиканцы то все плоха и такое, еще не знали что в ноябре были уже выборы, я вам картинку кидала про конгресс и распределение мест
Недавно посмотрели видео спикера Палаты русскому журналисту? Не пропустили?
автор Jul-Ap • 04 мая 2023
Ответ дляrybka21
ну як привезе, то ми побачимо.
Да просто поболтать.
Ни одной интересной темы для меня сейчас нет, а времени немного есть, решила о политике.

Может, кто-то читал аналитику и глубоко в теме.
Люда обычно интересные статьи приносит.
Vitamina1407• 04 мая 2023
І що це дає?
Kitty-77aa• 04 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Я помню вас по сша темке.
Я не писала, что все плоха, не перекручивайте . Писала, что у Байдена упала поддержка среди простых американцев
Не смотрела, а что там? Хотя в принципе, это неважно
автор Jul-Ap • 04 мая 2023
Ответ дляVitamina1407
І що це дає?
Самой интересно.
У Нидерландов неплохая военная авиация и 60+ самолетов Ф16.
rybka21• 04 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Да просто поболтать.

Люда обычно интересные статьи приносит.
найсмішніше, що з всієї ’аналітіки’ збувається те, що казав якийсь чувак астролог. знакова подія 16 березня (видача ордера на арешт хуйла) та з квітня перехід військових дій на теріторію рашкі. що ми і бачимо. як з квітня горить-палає шось постійно по невизнаних республіках.
LudaSHS• 04 мая 2023
Ответ дляKitty-77aa
Писали писали
Риторика
Что ваши 2 мужика за республиканцев, что это для Украины не очень

Вот глава большинства республиканцев на скане новость

Спікер Палати представників Маккарті різко відповів російському журналісту: “Я підтримую допомогу Україні”
’Я не підтримую те, що ваша країна зробила з Україною. Я також не підтримую те, що вбиваєте дітей”.
LudaSHS• 04 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Да просто поболтать.

Люда обычно интересные статьи приносит.
Я сейчас смотрю по экономике разное
Инициативы
Розбудова
Многие собираются в Лугано на конференцию, бизнес шорхается, планируетс это хорошо
автор Jul-Ap • 04 мая 2023
Ответ дляrybka21
Что за чувак?
Я верила, что в апреле движ, а в мае разгром.
С весны прошлого года было такое предчувствие.
Апрель в этом году не оправдал моих ожиданий.
LudaSHS• 04 мая 2023
Ответ дляrybka21
Там такая география огромная
Сколько летает бпла по рф , не думала что мы столько уже запустили

Кстати кто нефтебазу ночью поджег? 3 бпл попали? Кремль ради ответки?
rybka21• 04 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Что за чувак?
та вже не пам’ятаю.
дивилась його ще взимку.
цьогріч в квітні дійсно двіж