Дівчата, колись на Нивках була Украфлора. Ще Камелія є. Хто знає, асортимент зараз гарний у них? Може є інші оптовики.
Потрібно 2 букети квітів, шукаю дешевше варіант
Меряю от 0• 04 мая 2023
Я беру у Камелії на Ливарській, там найбільший з Камелій вибір і приємніші ціни. Асортимент великий, стоять в холодилтнику.
Статус Ква• 04 мая 2023
Luxflora на Печерске, завозы в пт или сб. Они есть в инсте и по телефону по ассортименту отвечают