LudaSHS• 04 мая 2023

Гори гори ясно! Опасность пришла незаметно.

🔥Флешмоб "покури на базе ГСМ" на россии продолжается!

В Ташле на Ставрополье на площади 100 кв м горят бочки с топливом.

Пожару присвоен второй ранг.

Борются с огнем 45 человек и 13 единиц техники.

#пожар #рф. Видео https://t.me/yigal_levin/45622

Ильский НПЗ в Краснодарском крае ночью покурил )))

Не путать с Таманью где был вчера пожар на НПЗ !!!

🤡 МЗС росії назвало «спробою терористичного акту» удар по Кремлю та звинуватило у цьому «київський режим». Там поскаржилося, що «особливий цинізм» дій української влади полягає в тому, що спроба замаху на президента рф була здійснена перед Днем Перемоги та параду 9 травня. Окрім того, у росії хочуть засудження з боку світової спільноти

🔸hromadske |
4мама• 04 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Без України в рашистів не має історіі, початку.
Орда да племена
Так, тому те, що відбувається зараз - лише продовження екзістенціальної війни. Або/або. Нарешті, за багато віків, в нас є реальний шанс відновити історичну справедливість. Вони не мають навіть права використовувати у своїй назві слово Русь.
@буча Орда - ось їх назва.

Подрысь• 04 мая 2023
Ответ дляOnyx83
А это ещё с древних времён. ’Айда’ - из тюркского. Но смысл тот же, конечно.
айда - из тюрского
гойда - по мне, так это украинское
короче, как всегда у них своего ни черта нет
Onyx83• 04 мая 2023
Ответ дляПодрысь
айда - из тюрского
гойда - по мне, так это украинское
Это точно.
Подрысь• 04 мая 2023
Ответ для4мама
@буча Орда - ось їх назва.
згодна
автор LudaSHS • 05 мая 2023
НПЗ ’Ильский’ у Краснодарському краю знову горить.

Можливо у вас деяке почуття дежавю за останні дні подібних новин, але повідомляється, що він був атакований невідомим БПЛА.