Пилосмок працює• 04 мая 2023
Неприємно навіть дивитися порно.
Мені зрадили колись(був паралельний секс з іншою зі мною) так навіть включаючи порно тепер неприємно дивитися на секс,бо уявляю ,як він з нею займався відразу
Мабуть не в одної мене така проблема
Щебетушка• 04 мая 2023
Просто не дивіться, це нормально - обирати те, що подобається інше обирати те, що не подобається
Пилосмок працює
• 04 мая 2023
Ответ дляАБВГДэшница
А вы с ним ещё вместе?
Так.а ви думаєте як би ні,то було б нормально порно дивитися і не згадувати то?
Можливо і так.
АБВГДэшница• 04 мая 2023
А мне жалко девочек когда их раздирают большие ч, вот видно по дамам которым это пофиг хоть три ствола такие прожженые, а есть которых реально жалко и больно на них смотреть
Пилосмок працює
• 04 мая 2023
Ответ дляБез образів
Це ви та вагітна,яка ніяк не може пробачити?
Ні,я не вагітна слава богу
Пилосмок працює
• 04 мая 2023
Ответ дляЩебетушка
Не дивитися порно через ці асоціації?
Мамин тріль• 04 мая 2023
Ответ дляАБВГДэшница
ни разу таких не видела, там все прожженные, просто некоторые хорошо играют
КвартираЧья• 04 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
Можливо і так.
А навіщо Ви його дивитесь, якщо Вам неприємно?
АБВГДэшница• 04 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
Можливо і так.
Конечно надо было сразу с ним расходиться, зачем вам это надо ,узнать и вместе.
Он знает что вы это проглотили , шок ну ждите от него ещё много сюрпризов.
Он теперь будет расширять свои границы дозволенного
Без образів• 04 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
Ні,я не вагітна слава богу
От і добре. Порно можна й не дивитись. Сподіваюсь,ваш зрадник не примушує вас до цього,прив´язавши до крісла?
Для драки• 04 мая 2023
У мене так само, колишній чоловік зраджував. Коли бачу або чую про секс в будь яких його проявах - відраза та сльози((( Наче брудом облили
НаливайКа• 04 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
Можливо і так.
У вас отвращение не к порно,а к мужу.
Черговий по кухні• 04 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
Не дивитися порно через ці асоціації?
не переживете?
Дую на вітер• 04 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
Можливо і так.
Так було би все одно на нього і його коханок.
АБВГДэшница• 04 мая 2023
Ответ дляМамин тріль
Нет есть реально не прожженые, так не сыграешь.
А когда то попалось видео порно для рабочих там были очень худые девочки под наркотой в подвале , вот реально это те которых ни когда не найдут, умрет закопают , возьмут новую, это страшно
Братья Капли• 04 мая 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Не включайте.
Смотреть порно- это обязательное условие чего-то? Не хотите, не смотрите. Я смотрю, когда есть балованое настроение. Но вот хорор не смотрю уже лет 15-20 и норм.
ПешитеБесАшипок• 04 мая 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Їх хтось змушує зніматися у порно по-вашому? Вони обрали собі долю.
Дую на вітер• 04 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
Не дивитися порно через ці асоціації?
Попрощатись зі зрадником
Але це ж не ваш варіант
Пилосмок працює
• 04 мая 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ну як ,я порно люблю,це збуджує і щось нове дізнаєшся
Неприємно саме зраду згадувати на фоні порно бо там же секс зображений
АБВГДэшница• 04 мая 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Есть такие которые в заложниках и никуда не денется
Пилосмок працює
• 04 мая 2023
Ответ дляБез образів
Так порно я сама і люблю дивитися
ПодругаМужа• 04 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
Можливо і так.
Чи я дурна,але не бачу ніякого зв´язку з порно і тим, що відбувається
Пилосмок працює
• 04 мая 2023
Ответ дляЧорт і Шо
И сколько времени прошло? Если много, то к психологу
Від чого саме?
Від зради?
Чи відтоді як дізналась про зраду?
Від зради?
Чи відтоді як дізналась про зраду?
Менее Более• 04 мая 2023
Я зловила чоловіка за листуванням з геєм ,той казав ,що хоче смоктати великий член ,голить анус ,готовий на експерименти ,мі дурень там щось писав ,що він бі , а також відвідання гей сайту в історії телефону .
Він казав ,що то лише цікавість та нічого не було ,але я не повірила .
Ми розбіглися .
Так от, геїв ненавиджу ,гей порно не можу дивитись ,це хворі люди .
Ми розбіглися .
Пилосмок працює
• 04 мая 2023
Ответ дляДля драки
От я вас розумію,я ж написала мабуть не в одної мене таке (