Перекус беру завжди• 05 мая 2023

Що робити?

Згоджуватися ?
Але 2000 тисячі це правда якось малова то зараз,а людина старша за мене на 20 років,мені хлопець по молодше дві тисячі давав раніше,а тут набагато старший за мене.
БезПаспортаНеПродаю• 05 мая 2023
За такую сумму я бы согласилась. 2 миллиона не просто заработать!
я Кукарача• 05 мая 2023
Не сотрется, да?
Бува і таке• 05 мая 2023
Стаття 181-1. Заняття проституцією
Заняття проституцією -
тягне за собою накладення штрафу від п´яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У 2023 році розмір податкової соціальної пільги (неоподатковуваний мінімум доходів громадян) становить 1 342 грн.

1372 * 5 = 6710 грн. --- беріть от стільки, щоб було чим штраф заплатити потім.
LJA• 05 мая 2023
О почалося, тільки як приїдете заразу нехай гроші на картку кидає - 4000 щонайменше. Поки не отримаєте навіть не роззувайтесь
автор Перекус беру завжди • 05 мая 2023
Ответ дляLJA
Тобто не зустрічатися , якщо пропонують 2000 всього?
автор Перекус беру завжди • 05 мая 2023
Ответ дляБува і таке
Стаття 181-1. Заняття проституцією
Заняття проституцією -

Ви чудна, реально
LJA• 05 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Ні. Мені чоловік більше грошей дає. В розрахунку за 1 раз. Так я ще й задоволення отримую. А тут ні задоволення ні грошей. А сенс.?
Бува і таке• 05 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Ви чудна, реально
Проститутка ви, а чудна я я щиро та обгрунтовано порадила.
Христя в тiстi• 05 мая 2023
Що таке м.п?
автор Перекус беру завжди • 05 мая 2023
Ответ дляБува і таке
Удалено администрацией...
автор Перекус беру завжди • 05 мая 2023
Ответ дляLJA
Так мабуть завтра вранці відміню зустріч,хай спробує за таку ціну ще проститутку зняти,так хоче і молоду і практично на шару,а ні так не піде
Далі буду шукати чоловіка
60 метрів сметани• 05 мая 2023
Фу, блин, в свое время в Чи иностранцы предлагали мне 500€ а вы блин за 50 😂
автор Перекус беру завжди • 05 мая 2023
Ответ для60 метрів сметани
І було справді у вас за скільки чи то так язиком тріпали вони?
60 метрів сметани• 05 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Нет, я не сплю за деньги 😂 ох, поверьте не трепали :)
60 метрів сметани• 05 мая 2023
А вы не боитесь что вы приедет к нему а там еще два друга его?:)
автор Перекус беру завжди • 05 мая 2023
Ответ для60 метрів сметани
Звідки така впевненість?
Просто так потім дали ці гроші?
автор Перекус беру завжди • 05 мая 2023
Ответ для60 метрів сметани
Я вже була ,знайомились
60 метрів сметани• 05 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Звідки така впевненість?
Просто так потім дали ці гроші?
Ну а какая у вас уверенность что вам заплатит? Ну если у человека есть возможность взять столик за 3к на вечер то для него это не прям большие деньги
60 метрів сметани• 05 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Я вже була ,знайомились
И что? Когда в первы день ехали не боялист? 😂
автор Перекус беру завжди • 05 мая 2023
Ответ для60 метрів сметани
Бо це очевидно,що не велика сума , наперед можна попросити ,щоб дав,а потім все інше
Але я передумала саме з цим чоловіком спати,бо дві це реально мало дуже
автор Перекус беру завжди • 05 мая 2023
Ответ для60 метрів сметани
Ні,я не перепугана)
60 метрів сметани• 05 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Не знаю, может ему по приколу будет вас того а потом отп.издить и выгнать с дома. Заведёт его еще и больше. И что дальше делать будете?

Вообще мне на таких все равно нопростоц знайте что однажды так и будет.

А вообще я вам такого не желаю, просто поумнейте. Вам надо снять самой место.
60 метрів сметани• 05 мая 2023
Или отель. Ну если жить еще хочется немного
Шукаю стакан• 05 мая 2023
Ответ дляLJA
Тю, зачем ей эти обязательства? А ваш шо Дает 8т в месяц а секас раз в две недели?
автор Перекус беру завжди • 05 мая 2023
Ответ для60 метрів сметани
Так ви на вулицю виходити не боїтеся часом?)
Жерица ночи• 05 мая 2023
Фу. Какой кошмар...
60 метрів сметани• 05 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Не я в машину и из машины. Ну и как бы вы серьезно это сравнивать?:)) ладно вам смешно, посмотрите:))

Я кстати однажды отдыхала в отеле а там нашли мертвую проститутку:)) а мертвых на улице я пока не видела
Оцененная• 05 мая 2023
Автор, а что такое м.п.?
Оцененная• 05 мая 2023
Может миссионерская поза?
я Кукарача• 05 мая 2023
Ответ дляОцененная
Автор, а что такое м.п.?
Мало приятное