Атятя_тётя• 05 мая 2023

Тиск 127/92

Як сбивати нижнє?
Пополняю_Карму• 05 мая 2023
Идти к врачу

Дона Ко Ко• 05 мая 2023
Принять лекарство,которое вам назначил врач
Добро с Кулаками• 05 мая 2023
Дыхание 7/12, гуглите
Домашня Зюзя• 05 мая 2023
Хіба можна збити тільки нижнє?
Забобонний фрукт• 05 мая 2023
А навіщо збивати? Це нормальний тиск. Ну, якщо вам здається трішки зависоким - здоровий спосіб життя, здорове харчування - і буде тиск ідеальним
Метровий сантиметр• 06 мая 2023
Ви вимірювали АТ автоматичним тонометром чи механічним?
Який пульс?
Пульс 90 і вище або/та емоційне напруження можуть підвищувати диастолічне значення АТ.
автор Атятя_тётя • 06 мая 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Який пульс?
меряла электронным
пульс 80

Метровий сантиметр• 06 мая 2023
Ответ дляАтятя_тётя
меряла электронным
пульс 80
Яке Ваше самопочуття при такому АТ?
У мене тономентр Omron M2 Basic після року експлуатації почав прибріхувати - систолічне значення занижувати, а діастолічне завищувати.
Механічний тонометр у Вас є, щоб виміряти АТ і бачити чи є різниця у вимірах.