Фенте Фря• 05 мая 2023
Яку б сумку купили: Фурла, Карл Лагерфельд, Марк Джейкобс?
Всі невеликі, шкіряні, схожі, вартість в межах 1, 5 тис. грн коливається. Чи якусь іншу дивитися?
Бойцовская• 05 мая 2023
Ответ дляФенте Фря
Універсальну, маленьку, схиляюся до синього індиго, або темно- синьої. Блакитна теж гарна. Просто яку з цих брендів?
У меня две Фурлы. Люблю их нежно. Носятся хорошо, нареканий нет.
Не пириживай• 05 мая 2023
Ответ дляФенте Фря
Синя є, еоектрик, індиго щось таке і червона (нуу дууже червона)
Красная это очень круто!
Оторвитесь хоть на аксах.
Две остальных унылые, как с пыльного аутлета 10-летней давности. Смысл в старомодной сумке?
Оторвитесь хоть на аксах.
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляЛеди Г
Форла до 5000 точно не буде,Корс в залежності від моделі.Тоді залишається карл)але потрібно дивитись фото,в мене є 2 сумки Корс їм по 5-6 років,виглядають,як нові
Не Корс а Джейкобс
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляНе пириживай
Красная это очень круто!
Оторвитесь хоть на аксах.
В мене червоного нічого немає, щось мене від нього відштовхує.
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляAnastasiaZav
Если оригинал, то фурлу
Чому, менше всього подобається. В Карла ручка довга з налигача не подобається. Люблю шкіряні.
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляБойцовская
Это для вас слишком маленькая?
Не подобається форма. Дякую.
Мамина квіточка• 05 мая 2023
Ответ дляФенте Фря
Фото всіх трьох.
З цих взяла останню, просто модель сподобалась
Це джейкобс наче, дрібні фото
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
Це джейкобс наче, дрібні фото
Так, остання Джейкобс. Як вона вам, зручна, вмістка?
Мамина квіточка• 05 мая 2023
Ответ дляФенте Фря
Я не в курсі просто по фото сподобалась бо я сама на подібну тільки корса дивлюсь і в обране відклала
Думаю не всістка
В мене була давненько джейкобс інша, в носці клас, багатенько її тягала
Думаю не всістка
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
Думаю не всістка
Дякую, я думала, що Ви взяли таку?
Кофе в лобби• 05 мая 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Фурла за 1500 грн? Рили?
Різниця ціні в межі 1,5 тис
Мамина квіточка• 05 мая 2023
Ответ дляФенте Фря
Дякую, я думала, що Ви взяли таку?
Ні, придивлялась
Поки відтермінувала
Бо за останній 2 місяць вже купила іншу корс і коач
Поки відтермінувала
Фенте Фря
• 05 мая 2023
В Карла ціна привабливіша і подобається отой маленький шпендик окремо. 🤣
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляЗаведУющая
Мне 2 нравится ...из всех
І мені, але не подобпється ручка тканинна чомусь.
Красавица писяная• 05 мая 2023
Джекобз
Будет радовать вас долго
Фурла какие-то простенькие, я их люблю, но не идеал, вот не хватает в них чего-то
Лагерфельд быстро надоедают и выходят из моды
Будет радовать вас долго
Фенте Фря
• 05 мая 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Джекобз
Будет радовать вас долго
Дякую за Вашу думку. От так і вирішу, щоб тільки вони лишилися (((.
Красавица писяная• 05 мая 2023
Ответ дляФенте Фря
знаете, я раньше сожалела, что пропускала покупку, но с выходом новых коллекций всегда попадается что-то интересное