Ms. Анонимная• 05 мая 2023
Хто зустрічається з зсушником?
Він на вас витрачається?
КликОЛЬКА• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Мене цікавлять зсушники
Не зустрічаюсь, одружена восьмий рік. Він щедрий сам по собі. Але зараз з 50 тисяч доходу в нього майже нічого не залишається.
Пишу каліграфічно• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Який хлєбушек. Я нічого не вимагаю .. але він хоче близькість в першу зустріч
вы тоже на фронте?
Ms. Анонимная
• 05 мая 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мій витрачається. І на мене, і на дитину, і на все необхідне. Він мій чоловік)
Це не заважає мати коханок . Він мені стільки всього розказує.
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Ой, навіщо вам такий?) Він ніколи не бросить дружину, це ж не молодий, якому все спочатку начати, раз плюнути. Він командіровочний офіцер, чи що? Ну буде у вас трохи сексу, а далі що? За ним поїдете, як бойова подруга, чи що?)))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Мій на самому нулі, там не до коханок. Ну і всі чоловіки різні…
Ms. Анонимная
• 05 мая 2023
Ответ дляТоптунша
Ні , у мене не має наміру заміж виходити .
Ms. Анонимная
• 05 мая 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Там взагалі напружено
Пишу каліграфічно• 05 мая 2023
Теперь каждая кто в поисках стремиться найти зсу-шника с надеждой что у него зп побольше офисного раба и он на нее будет тратить?
Ms. Анонимная
• 05 мая 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Я не в пошуку.
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Ну то ви ж там вище писали, що не повія, тоді кохайтеся по любові) Аякі вам ще витрати треба. Хоч в чинах мужик? Полковник, чи таке собі щось?)
Ms. Анонимная
• 05 мая 2023
Ответ дляТоптунша
Звичайний. Ніяких чинів.
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Так це і так видно, через тему тут гроші військових обсмоктують.
Ms. Анонимная
• 05 мая 2023
Просто як натякнути на гарну квартиру … не хочеться в якийсь блядюжнік іти …Не знаю чи додумається за квіти. Хоча говорить , що це побачення
Люблю ХОЛОСТЯКА• 05 мая 2023
Ответ дляТоптунша
Так, люблять чужі гроші рахувати, тільки багато хто навіть не уявляє, як вони заробляються…
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Я не в пошуку.
А що? Ви не в пошуку, на одруження з ним не претендуєте, не повія і грошей не треба. Що тоді? Квіти? Ну хіба що. Але це кожен нормальний чоловік приносить з першого побачення.
Ms. Анонимная
• 05 мая 2023
Звісно , що це взаємно. І мене ніхто не примушує з ним спати. Але не хочу бути використаною
ЛеньГуглить_правда• 05 мая 2023
Так скажу, БМ в зсу пішов. Платить аліменти на дитину 1500 не копійки більше, жлоб ще той, цапнув десь дівчинку 18 років , йому 36. Моя дитина в шоці , їй 13. Привів ту дитину знайомитися до моєї . Строїть з себе героя а по факту гімно на палочці, но дівчата молоді пісяють за ним кип’ятком бо военим став)
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Звичайний. Ніяких чинів.
Так він раніше був цивільним, а його мобілізували?
Я така бойова• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
То ви пишіть свої розцінки, може домовитесь
Ms. Анонимная
• 05 мая 2023
Ответ дляТоптунша
Не знаю навіть… У нього всього 2 вих у місяць. Він хоче просто спокійної ненапруженоі обстановки, їжу замовити , провести зі мною час, поговорити , можливо дійде до близькості
Ms. Анонимная
• 05 мая 2023
Ответ дляТоптунша
Цивільний , сам пішов. З іншого міста він. Тут вже з початку війни
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
З одруженим ви завжди будете використанною. Бо він з вами просто спить і йому досі. А вам же ще почуття треба. Його жінка, як повернеться, вас викинуть, не боляче буде?
Ms. Анонимная
• 05 мая 2023
Ответ дляТоптунша
Можливо це буде одна зустріч. Жінка в Україні
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Ну що ви робите? Він же рано чи піздно поїде додому. А ви що? Ви ж закохаєтеся 100%. Ви хоч уявили своє недалеке майбутнє?
Ms. Анонимная
• 05 мая 2023
Ответ дляТоптунша
Я так зрозуміла секс вона не любить. І майже 10 років це все так. Вона молодша від нього і років з 34-35 її це не цікавить. Він не хоче, щоб вона сюди навіть приїжджала
Ms. Анонимная
• 05 мая 2023
Ответ дляТоптунша
У мене є кого кохати
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Та не важливо де та жінка. Вже пофіг на її почуття. За свої турбуйтеся.