Ms. Анонимная• 05 мая 2023

Хто зустрічається з зсушником?

Він на вас витрачається?
Пишу каліграфічно• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Звісно , що це взаємно. І мене ніхто не примушує з ним спати. Але не хочу бути використаною
в цій ситуації невідомо хто ще використаний....
автор Ms. Анонимная • 05 мая 2023
Ответ дляТоптунша
Ну що ви робите? Він же рано чи піздно поїде додому. А ви що? Ви ж закохаєтеся 100%. Ви хоч уявили своє недалеке майбутнє?
Він боїться в мене закохатися. Він звичайний , не красень, не мій типаж навіть. Але шось так мене він зацепив . Харизматичний дуже
автор Ms. Анонимная • 05 мая 2023
Я себе дівчинкою з ним почуваю , у нас дуже багато спільного виявилося
автор Ms. Анонимная • 05 мая 2023
Я просто не розумію як поводитися
Идеальная оптимистка• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
А мені написав в соцмережах
И вы уже мысленно потратили его деньги
Дно какое-то.
Если он в тылу , то на большие деньги не расчитывайте , может шоколадку и купит .
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Я так зрозуміла секс вона не любить. І майже 10 років це все так. Вона молодша від нього і років з 34-35 її це не цікавить. Він не хоче, щоб вона сюди навіть приїжджала
Боже, яка ви наївна. Ви вважаєте, що всі жінки в шлюбі не люблять секс?))) Вас дурять, як нааївну дитину. Я у шлюбі майже 27 років, секс ще більше люблю, ніж раніше. І є багато подруг і знайомих, то повірте, нема таких, хто не любить. Ви дійсно вважаєте, що вам правду кажуть? Ну самі поміркуйте, чим вас йому заманити?))) Звісно тим, що шлюб на межі краху і сексу немає. Це ж банальщіна для дурочок. Вибачте. Ви в 39 років хоч би трохи розумнішою були.
автор Ms. Анонимная • 05 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
И вы уже мысленно потратили его деньги
Дно какое-то.
Про які гроші? Ну приємне можна жінці зробити . Це жест прихильності і уваги
Идеальная оптимистка• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Який хлєбушек. Я нічого не вимагаю .. але він хоче близькість в першу зустріч
А, ясно
И вы прикидываете сколько запросить за ночь .
Тогда вы не по адресу .
Вам на сайт путан
Идеальная оптимистка• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Звісно у нас уже з’явився потяг
Потяг через телефон ?
Во тролль исполняет
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
У мене є кого кохати
Тоді дуже дивно ви себе поводите.
автор Ms. Анонимная • 05 мая 2023
Ответ дляТоптунша
Він не хоче щоб дружина їздила. Як жінка та 2 роки без сексу?
автор Ms. Анонимная • 05 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Потяг через телефон ?
Во тролль исполняет
Так через телефон. Він думає про мене постійно
Идеальная оптимистка• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Він охороняє Президента
Сочиняйте ещё
Какого ?
Байдена ?
автор Ms. Анонимная • 05 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
А, ясно
Тогда вы не по адресу .
Вам на сайт путан
Я не повія
автор Ms. Анонимная • 05 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Сочиняйте ещё
Какого ?
Байдена ?
Нашого Вову. Я ж відео бачила його і де він і що він
автор Ms. Анонимная • 05 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Сочиняйте ещё
Какого ?
Байдена ?
Ше немає тривоги офіційної а він пише будь обережна
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Хто вам сказав, що вона не іздить ці 2 роки?)) Або його не відпускали. Вибачте, не вважаю вас розомною жінкою, бо вірите в таку чухню. Ну де повага з його боку, якщо він так бреше вам? Лапшає тільки так, для сексу. Якщо вам потрібен тільки секс, то ви знайшли один одного. Зустрічайтеся. А квіти , як не пренесе, то ото і вся повага..
автор Ms. Анонимная • 05 мая 2023
Ответ дляТоптунша
Він сказав
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
)))) вибачте, але цю інформацію і я знаю
Идеальная оптимистка• 05 мая 2023
Почему этого тупого тролля до сих пор не забанили ?
Сидит очерняет тут ЗСУ , про любовниц насочиняла и прочий бред .
Тема провокация , поэтому жалоба .
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Він сказав
Це так мило))) він сказав. Бреше, як дихає. Це ж і в нього сексу 2 роки не було?) Чи лове на слова таких наївних, як ви?
Подумайте хоч трохи.
Я така бойова• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Одружений. Чимсь зацепив. Гарно з ним і легко
То його карта у жінки. Жінка тринькає на ліво і на право по кабаках ходить, як вище написали, а йому хочеться тепла і ласки за просто так.
Идеальная оптимистка• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Президента не охраняет ЗСУ , у него спец охрана .
Хватит писать чушь .
оксюморон• 05 мая 2023
Живу с зсушником 16 лет ) не жадный)
автор Ms. Анонимная • 05 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Хватит писать чушь .
Охороняє будівлю
Там де президент
Идеальная оптимистка• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Охороняє будівлю
Там де президент
Хватит уже брехать
автор Ms. Анонимная • 05 мая 2023
Форма не ЗСУ. Але ж він військовий , то так написала
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Хватит писать чушь .
Так, у нього своя охорона. Я там навіть хлопців знаю деяких. Не всіх. Бо тісно пов´язаний чоловік з цією системою. І товаришує там з тими хлопцями. У всіх чудові жінки і родини.
Я така бойова• 05 мая 2023
Ответ для40ка
Пробачте, просто якщо у чоловіка є коханки, то сьомий лебідь це вже дружина
А зарплатна карта все одно у жінки
Топтунша• 05 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Я десь пропустила, що він охороняє президента))) А як звуть вашого охоронця?)