Платье Длинное бальное• 05 мая 2023

Для очей від алергії?

Дівчата-алергики, що використовуєте для очей зараз від зуду? І ще питання, у когось Ніксар ще викликає сонливість?
Вишиванка• 05 мая 2023
По каплям не підкажу, але всі таблетки від алергії викликають сонливість. Спробуйте спрей аваміс, чоловіку допомагає

Дай подивлюся• 05 мая 2023
Лекролін
автор Платье Длинное бальное • 05 мая 2023
Ответ дляВишиванка
У мене Едем не викликає сонливості, але і не допомагає так сильно, як Ніксар. Замкнене коло, блін
Ответ дляДай подивлюся
Лекролін
Дякую! Спробую.
ОбережнаЯ• 05 мая 2023
Рекомендую капли - кромофарм. Если чешутся глаза - сразу капайте.
Ответ дляОбережнаЯ
дякую!
Korrita• 05 мая 2023
Краплі для очей кромофарм, там можна 3- 4 рази надобу крапати. З пігулок був Едем, але він щось не допомагає останнім часом. Вчора випила Еріус. Він трохи снодійний, тому раджу пити на ніч, перед сном.
Назонекс- краплі в ніс

Abrado• 05 мая 2023
Краплі Кромофарм - the best 👌