Ласую колобками• 05 мая 2023

Чужі діти в авто без крісла. Возите?

У неділю в доньки змагання. Тренер попросила повідомити в групі, хто і як їде, своїм ходом чи на своєму авто. Я з тих батьків, хто на машині, запитала у тренера для чого опитування, відповідь « щоб розуміти, як і скількі розмістити дітей по автівками, які планують своим ходом.
Це перші змагання малої, а як я зрозуміла вже, в клубі це нормальна практика трамбувати дітей по машинах. батьки возять і своїх і інших, допомагають тренерам, зачиска, фарбують, годують …все це добре, але безпека в дорозі, про крісла і мови не має. Вікова група дітей 5-9 років.
Навіть не знаю що робити, написати, що не повезу- зіпсую одразу відносини. А саджати двох трьох дітей без крісла - це відповідальність, яку я не хочу брати на себе.
Соображалочка• 05 мая 2023
Так и напишите «беру только с автокреслом», что тут такого?

Видящие_помогите• 05 мая 2023
Сказать, что вас везёт сосед по пути своего следования. Пассажиров не берет.
NataHromadska0808• 05 мая 2023
Скажіть що візьмете тільки зі своїми бустерами. Або тих, хто вище 145 см
Я такая наивная• 05 мая 2023
В 5 не візьму без крісла, а у 9 зріст дитини може дозволяти безпечно пристебнути її ременем без додаткових засобів
Пописанная парта• 05 мая 2023
Не вожу. Штрафи платити мені, не дай Боже що- відповідальність на мені. Мені начхати на відносини і безголовості інших, коли мова йде про безпеку дітей. Говорю, вибачте, я можу нести відповідальність лише за свою дитину. В вашому випадку лише +1 дитина з автокріслом.
Амбасадор щастя• 05 мая 2023
Спокойно вожу, и меня с ребенком возили. Не хотите везти - не везите, Вы не одна такая)
КапитанльнаЯ• 05 мая 2023
Вожу, не вижу проблем

Шукаю стакан• 05 мая 2023
Ні. У мене в машині діти тільки в кріслах, дорослі тільки пристібнуті. Ви переживаєте, що зіпсуєте стосунки, але тренер не переживає, що ви бачите його похєр настрій на безпеку ваших дітей.
Шукаю стакан• 05 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Господи, одбріхуватись, як школяр перед класною керівничкою
Белочкой зови• 05 мая 2023
Не вожу без крісла. Потім якщо що, то я буду винна
Янка-угомонись• 05 мая 2023
Я бы сказала что у меня нет автокресла и если штраф за это будет то оплачивают родители ребёнка. Кто согласен милости прошу.
Лялька в колисці• 05 мая 2023
В 9 можна вже штатним ременем пристібнутись. А хто ще мілкий зростом, то скажіть,що повезете тільки якщо візьмуть з собою бустери
автор Ласую колобками • 05 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Ні, не варіант. Змаганнь в майбутньому буде багато, кожного разу сусід )
Без Баяна• 05 мая 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Штраф не самая большая проблема
Забризкана водою• 05 мая 2023
Моя с 8 лет не помещается в автокресло. Ей жутко неудобно. Хотя рост около 140 и она не полная. Кресло вожу в багажнике.
Так что если дети 8-9 лет, могла бы и взять. Не хотите брать ответственность, так и пишите, что тут такого, я тоже всегда переживаю, если не только своих везу.
автор Ласую колобками • 05 мая 2023
Ответ дляБелочкой зови
Так. Винуватий буде водій
Сало не люблю• 05 мая 2023
Скажіть що своїм ходом доберетеся і вас підводити не треба.
Ні за холодну воду• 05 мая 2023
Не возим своих без кресел. Чужих бы тем более нет. Так и скажите, что везете только в креслах либо с бустером.
АгатаХристя• 05 мая 2023
Не вожу, на х.. надо. Первых детей - точно так же, на соревнования, брали, когда можно было ремнем пристегнуть.

Заздрість то погано• 05 мая 2023
Вожу і часто
Jul-Ap• 05 мая 2023
Рандомных полузнакомых детей без кресел не вожу. Так бы и написала, что беру только с креслами.
Но , конечно, возникали ситуации, когда подвозила подруг или родственников с их детьми.
Чучало яблуні• 05 мая 2023
Ніколи не воду дітей без автокрісла, якщо хочуть їхати , то кожен з своїм кріслом, це проблеми батьків , а не мої
Тут надолго• 05 мая 2023
Нет, не вожу ни непристегнутых взрослых, ни детей без автокресел. И не стесняюсь об этом говорить. И в вашем случае своего ребёнка возила бы сама, а не надеялась, что кто-то подвезёт.
СhanelKa• 05 мая 2023
Я не вожу
Бо сплачу величезний штраф
Так і кажу ( крісло з собою)
Бензопирен• 05 мая 2023
Яка відстань переїзду?
Вельми шановна• 05 мая 2023
Ні, для мене це принципове питання. Всі пасажири та я у машині мають бути пристібнутими, діти- в автокріслах. Дорога - це місце підвищеної небезпеки і бути впевненим у всіх водіях навколо ніхто не може бути. Ремені та подушки зроблені не просто так. Так і напишіть, що візьмете залюбки дітей, але тільки з автокрілами/бустерами/ відповідного зросту.
Байрактарочка• 05 мая 2023
Автор, ви відповідаєте за безпеку життя чужої дитини. Вам має бути пофіг на зіпсовані відносини.
Я б прямо сказала шо без крісла не візьму.
автор Ласую колобками • 05 мая 2023
Ответ дляБензопирен
Яка відстань переїзду?
Близько 80 км
Я не тону• 05 мая 2023
Без автокресла и сопровождающего я бы не брала. Отвечать за безопасность чужого ребенка не в моих правилах
Додаю напруги• 05 мая 2023
Мне чужие дети нафиг не нужны в машине. Многие себя не умеют вести. Им то скучно, то хочется кушать, пить. Их может тошнить. Быть скучно. Они могут ныть.