Щедрик• 05 мая 2023

Косів - де зупинитися?

Порадьте де краще зупинитися на тиждень в м. Косів двоє дорослих і дитина майже 6 років. Хотілось би вид на гори)
Lor111etta• 05 мая 2023
В фейсбуці в місцевих групах можна запитати

Мудробаба• 05 мая 2023
А почему именно туда поехали? Тоже думаем
parele• 05 мая 2023
Я бы во второй раз не выбирала Косов.
Останавливались в Байке. Неплохой отель, но горы из него не особо видны)
Worrm• 05 мая 2023
Вибачте, що вклинююсь, скажіть як потягом з Києва добратися в Косів?
автор Щедрик • 05 мая 2023
Ответ дляWorrm
Ми їдемо власним авто.
автор Щедрик • 05 мая 2023
Ответ дляМудробаба
Ми ще не поїхали. Любимо подорожувати. Місто має, що показати: є цікаві факти, місця. Щоб зрозуміти, чи подобається, треба побачити, відчути. А чи ще раз захочемо - поїздка покаже) Ми вже третю годину обираємо, де зупинитися)
автор Щедрик • 05 мая 2023
Ответ дляLor111etta
Та майже немає місцевих груп) чи то я шукати не вмію
Помилуйте мадам• 05 мая 2023
Пишу свою думку, без образ.
Зупинялися в Вижниці, їздили в Косів на базар в сб (бринза супер), мені здався Косів не туристичним, тобто напевно зупинитись є де, а подивитись нічого.
Карпатський грибар• 05 мая 2023
Ответ дляWorrm
Коломия - пересадка на автобус.

Lor111etta• 06 мая 2023
Ответ дляЩедрик
Косівська дошка оголошень.
Полистайте,там і садиби знайдете
Анонім Завгосп• 06 мая 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Коломия - пересадка на автобус.
Дякую вам. Пересадка з Коломиї? Де шукати той автобус? Звідки саме він іде і де можна поюачити графік, щоб зрозуміти чи встигаю на пересадку.
Карпатський грибар• 06 мая 2023
Автостанція:

http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=261100&d=-1
Кути, Верховина також через Косів.
З вокзалу трохи пішки, але мають бути маршрутки і з вокзалу. Інформація на місці.
автор Щедрик • 06 мая 2023
Ответ дляLor111etta
Косівська дошка оголошень.
Полистайте,там і садиби знайдете
Дякую, я дякуючи Вашій підказці, трішки по іншому вийшла на варіанти житла)
Lor111etta• 07 мая 2023
Ответ дляЩедрик
Чудово)
Рада була допомогти.
Гугліть Шешори.
Рекомендую ресторанчик над рікою посмакувати бограчом
автор Щедрик • 14 мая 2023
Відвідала містечко Косів, і дещо поряд - враження гарні. Деякі місця не встигла побачити так, як хотіла, то ще б повернулася хоч раз))), осягнути не охоплене цього разу.