Щедрик• 05 мая 2023
Косів - де зупинитися?
Порадьте де краще зупинитися на тиждень в м. Косів двоє дорослих і дитина майже 6 років. Хотілось би вид на гори)
Щедрик
• 05 мая 2023
Ответ дляWorrm
Вибачте, що вклинююсь, скажіть як потягом з Києва добратися в Косів?
Ми їдемо власним авто.
Щедрик
• 05 мая 2023
Ответ дляМудробаба
А почему именно туда поехали? Тоже думаем
Ми ще не поїхали. Любимо подорожувати. Місто має, що показати: є цікаві факти, місця. Щоб зрозуміти, чи подобається, треба побачити, відчути. А чи ще раз захочемо - поїздка покаже) Ми вже третю годину обираємо, де зупинитися)
Щедрик
• 05 мая 2023
Ответ дляLor111etta
В фейсбуці в місцевих групах можна запитати
Та майже немає місцевих груп) чи то я шукати не вмію
Помилуйте мадам• 05 мая 2023
Пишу свою думку, без образ.
Зупинялися в Вижниці, їздили в Косів на базар в сб (бринза супер), мені здався Косів не туристичним, тобто напевно зупинитись є де, а подивитись нічого.
Карпатський грибар• 05 мая 2023
Ответ дляWorrm
Коломия - пересадка на автобус.
Lor111etta• 06 мая 2023
Ответ дляЩедрик
Косівська дошка оголошень.
Полистайте,там і садиби знайдете
Анонім Завгосп• 06 мая 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Коломия - пересадка на автобус.
Дякую вам. Пересадка з Коломиї? Де шукати той автобус? Звідки саме він іде і де можна поюачити графік, щоб зрозуміти чи встигаю на пересадку.
Карпатський грибар• 06 мая 2023
Автостанція:
Кути, Верховина також через Косів.
З вокзалу трохи пішки, але мають бути маршрутки і з вокзалу. Інформація на місці.
Кути, Верховина також через Косів.
Щедрик
• 06 мая 2023
Ответ дляLor111etta
Косівська дошка оголошень.
Полистайте,там і садиби знайдете
Дякую, я дякуючи Вашій підказці, трішки по іншому вийшла на варіанти житла)
Lor111etta• 07 мая 2023
Ответ дляЩедрик
Чудово)
Рада була допомогти.
Гугліть Шешори.
Рекомендую ресторанчик над рікою посмакувати бограчом
Рада була допомогти.
Гугліть Шешори.
Щедрик
• 14 мая 2023
Відвідала містечко Косів, і дещо поряд - враження гарні. Деякі місця не встигла побачити так, як хотіла, то ще б повернулася хоч раз))), осягнути не охоплене цього разу.