Мушля з Криму• 05 мая 2023
Як вам моя вчорашня полуничка сьогодні?
Мушля з Криму
• 05 мая 2023
Ответ дляАнютины ласки
Я думала , крабовые палочки 😂
А я згадала Лілічку
Техпаспорт на медузу• 06 мая 2023
Сначала подумала что это огурцы. И клубника выглядит вялой, или как варенная.
Вообще в начале не поняла это десерт ,или салат ,или блюдо какое-то. Внешне не аппетитно. Много лишнего((
Техпаспорт на медузу• 06 мая 2023
Ответ дляМушля з Криму
Розріз буде завтра.
Це серединій прошарок між коржами зі шматочками желе.
На нижньому джем і крем.
Капец))) я подумала по фото что это крабовые палочки в крем сыре))
Ищу Аленя• 06 мая 2023
Ответ дляМушля з Криму
Розріз буде завтра.
На нижньому джем і крем.
Я прийду😊
Просто каралева• 06 мая 2023
А я у лютому доні з полуницею Наполеон робила на День Народження. Фото правда, майже немає, бо отак наспіх сфотографувала, а потім лише відео і вже порізаний торт 😆
От зараз як почнеться сезон - просить дитина знову повторити Наполеон з полуницею)