Заела_пластинка• 07 мая 2023

Якщо чоловік після комісії тимчасово непридатний

Для служби,чи може він виїхати в іншу країну?
Княгиня пітьми• 07 мая 2023
Ні

vecya• 07 мая 2023
Дозволяється виїзд за межі України за умови наявності підтверджуючих документів:
Згідно абз. 3 ч. 1 ст. 23 Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані, визнані в установленому порядку особами з інвалідністю або відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії).
автор Заела_пластинка • 07 мая 2023
Тобто все таки є такий момент у законі
vecya• 07 мая 2023
Якщо є рішенням ВЛК, може виїхати на 6 міс, але Однак після завершення обов´язково має повернутися й повторно пройти комісію,
Любимка-анонимка• 07 мая 2023
Сейчас что-то поменяли. Вроде снятые с учета не могут выезжать
Княгиня пітьми• 07 мая 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так, я теж про це читала
Зміни внесли
vecya• 07 мая 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Так, я теж про це читала
Зміни внесли
Если внесли, дайте ссылку. На данный момент изменений в законе не вижу

Зроблено у 80-х• 07 мая 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Так, я теж про це читала
Зміни внесли
Что ? Вообще уже 😵🫣
Княгиня пітьми• 07 мая 2023
Ответ дляvecya
Пошукаю номер як час буде
Пам‘ятаю що 9 березня 23 року постанова верховного суду була
Наче якась закладка була не знайду, сподіваюсь не плутаю, було щось
Да будет так• 07 мая 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Что ? Вообще уже 😵🫣
А что не так?
Зроблено у 80-х• 07 мая 2023
Ответ дляДа будет так
А что не так?
Ну, если снят с воинского учета человек. Чего его держать ?
Да будет так• 07 мая 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Сорри, я перепутала, думала вы против выезда временно не пригодных
Малая Налегке• 07 мая 2023
А ви краще запитайте у юристів, будете мати точну інфу. Я для себе знайшла 2х, в інстаграм питання - відповідають, дають посилання на постанову, на зміни. Вони цими питаннями якраз займаються
Платье Длинное бальное• 07 мая 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Пошукаю номер як час буде
На сайті держприкордонслужби нічого не змінилося. Я думаю з 9 березня оновили б уже
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 мая 2023
На сайте пограничної службы можно задать этот вопрос. Там есть форма и они отвечают быстро.
Ленивица-красавица• 07 мая 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Тобто все таки є такий момент у законі
Может выехать. Если планы на совсем, то можно забить на перекомиссию через пол года. Здесь в Европе таких полно.
VitalinkaGL• 07 мая 2023
нет,конечно)
автор Заела_пластинка • 07 мая 2023
Ответ дляVitalinkaGL
нет,конечно)
Чому?
VitalinkaGL• 07 мая 2023
мой муж такой
сейчас,в апреле,дали еще и отсрочку 2 мес,но выехать Не может.
выехать может Только ограниченного годен с отсрочкой От 6 мес

VitalinkaGL• 07 мая 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Чому?
это не ко мне вопрос)
VitalinkaGL• 07 мая 2023
выезжают с отсрочкой от 6 мес.
исключенные с учета
инвалиды
Ацетилсалициловая кислота• 07 мая 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Временно непригодный - это не снятый с учёта.
Добра всем!• 07 мая 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Там всё чётко написано. Снят - это не списан. Там другая справка. У мужа списан. Без фото и прочего. И в военнике снят и списан. На границе никаких вопросов. Доки проверили. Фото всего сделали. Пожелали хорошего пути.
Вопросы к снятым, списанным временно, инвалидам. Всё чётко есть на сайте погран службы.
Добра всем!• 07 мая 2023
Ответ дляVitalinkaGL
выезжают с отсрочкой от 6 мес.
исключенные с учета
инвалиды
Первые под вопросом. Сейчас ужесточили. Это на усмотрение пограничной службы
english book• 07 мая 2023
Виїзд чоловіка, який тимчасово непридатний до військової служби

Виїхати можна,але там є виключення. У нас декілька співробітників не змогли виїхати. Вихали лише ті, у кого додатково були документи від підприємства, на якому вони працюють.
Дело было давно• 07 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
У юристов лучше не спрашивать, как показывают темы на советчице, они часто некомпетентны. А постанову в актуальном можно найти самостоятельно на сайте ВРУ за пару минут
Дело было давно• 07 мая 2023
Ответ дляVitalinkaGL
выезжают с отсрочкой от 6 мес.
исключенные с учета
инвалиды
Инвалиды выезжают и без отсрочки и снятия с учёта
На циголках• 07 мая 2023
Автор, не виїде. Виїжджають інваліди по посвідченням, зняті з обліку разом з довідкою ВЛК чи свідоцтвом про хворобу.