Лорка-хлорка• 07 мая 2023
Львів, де купити одяг?
Дівчата, виручайте. Маю відрядження у Львів, приїду завтра після обіду, а захід у вівторок з самого ранку. Я виїхала з дому в пʼятницю, заїхала ще по дорозі до батьків. Прогноз погоди був значно кращий, я не взяла тепліших речей. Де можна щось купити? Якусь плюс-мінус офіційну блузку, лонгслів? Дуже бажано центр
Я б такое не носила, но продаю• 07 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Тц форум
Плюс за форум, ну можна краківський ринок, він поруч пішки
Ответ дляАнонимба
Вікторія Гарденс
Тільки це далекооо не центр....
Анонимба• 07 мая 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Тільки це далекооо не центр....
так , я спочатку лише заголовок прочитала)))
Лорка-хлорка
• 07 мая 2023
Ответ дляnavariya
Если бюджет позволяет - посмотрите в сторону сети ОБНОВА (OBNOVA)
Уточніть, будь ласка, гугл кілька видає. В Києві такий знаю, але це аутлет
Лорка-хлорка
• 07 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Та я подивилась, там 15-20 хв на маршрутці. Після Києва загалом ок)) але все ж хотілось би з прогулянкою центром сумістити
Ответ дляЛорка-хлорка
Якщо будете недалеко від ж/д вокзалу, там неподалік є торговий центр СКРИНЯ.
Там в них філіал.
А в центрі, схоже, вже немає...Раніше був, навпроти готелю ЖОРЖ.
А якщо маршруткою +- центр - тоді торговий центр ФОРУМ.
Там в них філіал.
Анонимба• 07 мая 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Мені теж на Форум ближче, але я ніколи там не найду на себе, тому мені краще Вікторія або Сокільники