irchik.ok• 07 мая 2023

Велика кухня студія- що краще на підлогу плитка «під паркет» чи квадратна

Совість• 07 мая 2023
Мне больше квадратная нравится
Oks_kis• 07 мая 2023
А мне под паркет
Скай ОМалли• 07 мая 2023
Да і побоку,аби де менше швів потім мити
Oks_kis• 07 мая 2023
У меня с квадратом ассоциации кухни/столовые в офисе
автор irchik.ok • 07 мая 2023
Ответ дляOks_kis
Ось і в мене якесь відчуття офісу
Murrr4a• 07 мая 2023
Под паркет уютнее однозначно
Worrm• 07 мая 2023
Під паркет.
anna_2014• 07 мая 2023
Под паркет
xxJuliaxx• 07 мая 2023
Під паркет воно якось тепліше виглядає, комфортніше Рекомендую ще з підігрівом підлоги.
автор irchik.ok • 07 мая 2023
Ответ дляxxJuliaxx
Так
Ми підігрів зробили
25Lida• 07 мая 2023
Под паркет тоже бывает квадратная. Так же как и узкий длинный прямоугольник под камень. Я бы в выборе отталкивалась от дизайна всего помещения. Видела в кухне-столовой глянцевую плитку 60х60 уложенной ромбом, никакой ассоциации с офисом.
xxJuliaxx• 07 мая 2023
Ответ дляirchik.ok
Так
Ми підігрів зробили
Ой буде гарно та затишно))) гарного вибору)))
Goku5927• 07 мая 2023
Я собі планую робити під паркет. Хочеться тепла, світла й затишку, особливо зважаючи на холодний клімат, в якому живу. Квадрату плитку залишила для вбиральні й ванни.
25Lida• 07 мая 2023
Вот примеры квадратной под паркет. Она смотрится поинтереснее, чем доска в разбежку
автор irchik.ok • 07 мая 2023
Ответ для25Lida
Мабуть воно рябітиме в очах
25Lida• 07 мая 2023
Ответ дляirchik.ok
Мабуть воно рябітиме в очах
На фото де кровать стоїть теж рябить? Мені воно дивиться краще, більше додає вишуканності, ніж дощечка. Але ж то моє бачення прекрасного. А Ви вибираєте до свого смаку.
автор irchik.ok • 07 мая 2023
Ответ для25Lida
) дякую вам за ідею
Прокофіївна• 07 мая 2023
Чим менше швів тим краще . На всіх цих що ви показали миттєво видно все
Прокофіївна• 07 мая 2023
Нещодавно обмоталась в пошуках плитки під дерево, ніяк не могла знайти щоб вона була гладка не шершава зовсім, щоб мити простою водою без зусиль. Коли вже поклали ту що не дуже мені але вже час піджимав, то тоді зустріла ідеальну і по кольору і на дотик. В Агроматі, чому я раніше її не побачила не знаю.
Natasha-27• 07 мая 2023
Ті дощечки вже якось приїлися… і швів багато. Кожному своє, але мені воно не айс для кухні
Прокофіївна• 07 мая 2023
Ответ дляNatasha-27
Зараз коли вже зробили ремонт мені стало подобатись коли скрізь однакова підлога, тому для кухні радила б обирати максимально схожу на підлогу усієї квартири.
Natasha-27• 07 мая 2023
Ответ дляПрокофіївна
В мене всюди паркет, окрім санвузлів.
RedGirlA• 07 мая 2023
Під паркет, але затирку раджу темну, так красивіше виглядає... світла як на ваших фото мені не подобається, бачила вживу...
автор irchik.ok • 07 мая 2023
Ответ дляПрокофіївна
Дуже дякую
Ми як раз її постелили в квартирі