Инстагра_мерша• 07 мая 2023
Порадьте, будь ласка, дуже легкий зволожуючий крем
для обличчя. Який не утворює плівку й дуже швидко вбирається в шкіру. Бажано до 30 уе.
Дуже подобався Dr Каdir й Anubis Barcelona також були непогані (на фото), але хочеться щось більш бюджетне. Дякую
Красота неземная• 07 мая 2023
Прикольно хтось придумав ім´ям бога смерті косметику назвати)))
Гелем з равликом із Єви користуюсь. Коштує 3-4$, зволожує, всмоктується як вода в суху землю
Гостра на язик• 07 мая 2023
Ответ дляМрію про космос
Вам денний ? Тоді цей
Он хорошо увлажняет ? Если нужно прям очень хорошее увлажнение, то он справится ?
Инстагра_мерша
• 07 мая 2023
Ответ дляКрасота неземная
Испанское чувство юмора. До смерти будешь божественно хороша. Но косметика очень хорошая, ещё б дешевле была
Томатико• 07 мая 2023
Мені найбільш з усіх зволожує Vichy aqualia thermal. Тей, що крем-гель або нічний. Денний трохи менше, але теж хороший. А якщо з сивороткою, то можна позбутися навіть дуже довго пересушеної шкіри.
Плету корзинки• 07 мая 2023
Вижу, что стоимость выше желаемой, но всем вашим параметрам соответствует. К слову, я сейчас на zo skin, но, наверное, куплю этот крем на смену.
Инстагра_мерша
• 07 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
На верхній межі, підійде. Дякую. А ви особисто ним користувалися?
Плету корзинки• 07 мая 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Так.
Когда-то одна из моих косметологов работала на израильских Holl Land и Onmacabim, дала пробник, мне понравилось, потом я несколько раз повторяла полноразмерные.
Остальная косметика мне не подошла, но именно этот крем нравился. Несколько лет я на zo, is clinical, medik8, но там, на мой взгляд, нет такого продукта, чтобы на моей коже впитывался до конца.
Раньше на makeup были пробники - отличный вариант, чтобы попробовать.
Плету корзинки• 07 мая 2023
А Dr. Kadir вам прямо очень-очень?
Если да, то, может, и не стоит пробовать другие варианты?
Альфред Шнитке• 07 мая 2023
Ответ дляГостра на язик
Хорошее увлажнение - это комплекс средств, а не один крем, в том числе правильное очищение, периодический пилинг, тонер/сыворотка/эссенция
Гостра на язик• 07 мая 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ну я это знаю, но есть кремы хорошо увлажняющие и так себе по увлажнению. У меня комплекс средств, но там даже один крем классно увлажняет. Просто сейчас ищу еще чтоб и с spf были
Альфред Шнитке• 07 мая 2023
Ответ дляГостра на язик
Альфред Шнитке• 07 мая 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
А вы пользовались первым?
Чекаю) саме вибирала собі, тому що не було улюбленого White in milk, але сподобалась інша продукція цих брендів
Домовенок Кузя• 07 мая 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Зрозуміла, думала живий відгук послухати. я також його замовила, сьогодні йду забирати. Але дівчата вище радять biotrade і мені вже кортить його , поквапилася цей замовити (
Инстагра_мерша
• 07 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
А Dr. Kadir вам прямо очень-очень?
Очень - очень, но дороговато, плюс в моей стране не так и легко купить, не нахожу в наличии
Снегурочко• 07 мая 2023
Для мене теж дуже актуальна тема легкого зволожуючого крему,з останніх cobea гарно вбирався без слідів,філорга гідро філер теж,ланком hydra zen вже не так трішки відчувався брала лише на ніч,зараз начиталась відгуків що гарно дуже зволожує і купила хістомер та теж використовую на ніч бо відчувається він,з тих що ви скинули який вам найкращий?