кнопкодав• сегодня в 12:58
Чому люди не хотять щоб їх називали своїми іменами? Ситуація з дітьми
Гуляли з донькою на майданчику, познайомилася в хлопчиком Леонідом, дітям по 4 роки. Я не задумуючись назвали хлопчика Льоня, як його мама визвірилась… Чуть не криком почала говорити, що його тільки Леонід називати. Я ж не проти, просто не знала, а це прям агресія почалася перед дітьми ще й… Не можна нормроег було сказати? Не приємно від такого
Паратруперсупер• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
В мене донька Марічка, таких як ви, які намагаються назвати її Маша, відразу ставить на місце.
Марічка Петрівна чи Марія Петрівна?
Советничаю тут• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
Якщо ви будете вчити свою дитину порушувати кордони інших - її будуть бить.
Почему вы решили,что ребенок будет жить среди маргиналов?
Я натуралка• 2 часа назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Це від великого розуму? В мене є моє ім´я, і будь-яка його форма прийнятна, всі подобаються, тільки дуже дивні люди можуть робити драму з не тої форми імені.
Мабуть скучно жити й шукають привід для скандалу.. Замість того, щоб не агресуючи ввічливо сказати, будь-ласка, нам скорочення Льоня не подобається, просимо називати Леонідом.
Удалено администрацией...
Правильно_Валерчик• 2 часа назад
Короче,прочитав тему, я сделала выводы,что любого человека лучше называть Вы.А с чужими детьми вообще не общаться и даже не смотреть в их сторону
Булку Дай• 2 часа назад
Ответ дляпостою_послушаю
Мир меняется. Люди проявляют больше уважения друг к другу. Не все, к сожалению, но тенденция всё равно есть, и уже чаще обижаются не те, чьи имена искажают, а те, кого ставят за это на место
Это если имя передергивают, умышленно коверкают, чтоб придать ему негативный контекст, тогда да. Такого действительно сейчас меньше.
Но кто может предположить, что когда к девочке обращаются одной из форм имени, конкретно речь идёт о имени Маша, что это какой-то может её обидеть. Очевидно же, что не со зла, а по незнанию. Точно так же, как и в истории автора про Леонида
Завжди недо...• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
А что это за имя такое ? Это полное имя ? Не Мария ?
Бавовнятко• 2 часа назад
Ответ дляЖивунаБагамах
Что за бред? Обычно имена сокращают если мать здорова психически
У моєї дитини був однокласник Георгій. Жодного разу я не чула скорочення ні з боку дорослих, ні дітей. Вже ті діти дорослі, і Георгій залишився Георгієм) Його мати психічно хвора? Чи це у вас манія величі, що ви вирішуєте кого як звати?
Пухнасті штани• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
І при цьому ви почали дитину називати по іншому? Ви зараз серйозно?
а вы тоже серьёзно? она же его не назвала Валерчиком или Васей. Леонид - Лёня. у мужа друг Леонид - всю жизнь он Лёньчик, Лёнька, Лёня. Леонидом на моей памяти его только в загсе называла тётенька, которая церемонию вела. вы не сильно ли драматизируете ситуацию автора?
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ длякнопкодав
Яких « таких»? Які нічого не знають про вашу дитину і не знають як можна, а як не можна називати?
Якщо вам представили дитину як Леонід, то потрібно так і називати. Я коли представляюсь Юлія, я хочу щоб до мене зверталися саме так, а не Юля, Юлька, Юльчик, і т.п., ви ж певно теж так. якщо ні, то будете знати, що до незнайомих чи малознайомих людей звертаються так, як представляються, або представляють.
Вилосипедниця• 2 часа назад
Ответ дляПаратруперсупер
Марічка Петрівна чи Марія Петрівна?
І що вам не подобається в імені Марічка, що ви вирішили перекрутити це імʼя в Марію?
Вилосипедниця• 2 часа назад
Ответ дляЗавжди недо...
Так
Це повне імʼя
Марічка
Це повне імʼя
Марічка
кнопкодав
• 2 часа назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
Це точно
Паратруперсупер• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Ви не зрозуміли, питаю, як донька записана в документах. Цікавість, нічого більше
Пухнасті штани• 2 часа назад
Ответ дляЗнаю бакси
и часто в детстве вас называли Юлия?
Вилосипедниця• 2 часа назад
Ответ дляПухнасті штани
Так, я серйозно
З чого ви взяли, що маєте право називати дитину/людину так, як вам захочеться, бо для вас Леонід це Льоня.
Для мене Леонід це Леонід, якщо дитина/людина представилась к Льоня, то тоді я до неї буду звертатися як Льоня.
Я не відповідаю за вашу памʼять, за ваше виховання та мислення, це виключно ваша робота над собою
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляПухнасті штани
и часто в детстве вас называли Юлия?
Якщо я так знайомилася - так і називали. Що вас дивує? Це елементарна культура, і виховання, яке б автор теми, як мама могла би прививати своїй дитині, але вона сама ненавчена.
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Ну ви ж знали, що дитину звати Леонід, а не Льоня, та це не завадило вам назвати дитину так, як вам захотілось
Вона це знала, а от елементарних правил культури - ні.
Правильно_Валерчик• 2 часа назад
Ответ дляПухнасті штани
и часто в детстве вас называли Юлия?
Только на церемониале в королевском дворце Лондона
Бавовнятко• 2 часа назад
Ответ дляПухнасті штани
спросила у детей: сокращают всех, многих переиначивают, есть прозвища, всё как всегда. Максим - Макс, Дмытро - Димон. никаких королевских расшаркиваний. есть Валентин - Валя.
Десь же живуть такі батьки, як автор. Які вчать порушувати кордони інших. У моїх дітей скорочували виключно, якщо дитина сама так представлялася. Були Софії (без Сонь, Соф), Георгій, Платон, Григорій, і в той же час Гриша інший був, була Тамара, Анжеліна, Маргарита (яка не Рита), Дмитро був Дмитрик або Дмитро і не Діма і не Дімон, але у нас школа не на зоні була.
Вилосипедниця• 2 часа назад
Ответ дляПаратруперсупер
Записана Марічка
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляЯ натуралка
Авторе, ім´я - це звукосполучення, яким людина себе називає, або , у випадку із дітьми, її називають батьки. Ніякі ваші скорочення неприпустимі, розумієте?
Наприклад, моє ім´я Віталіна, і не Віта не Ліна і інше, що можуть вигадати оточуючі. Ввічлива людина завжди називає іншу людину так, як вона представилася, а не намагається блищати розумом називаючі інші імена, і чекаючи що на них будуть відгукатися.
Я дуже здивована, що тут є люди, які цього не розуміють, і сперечаються по цьому приводу.
Завжди недо...• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Так
Це повне імʼя
Марічка
Це повне імʼя
Марічка
Странно
Марічка — це ніжна та популярна українська пестлива форма жіночого імені Марія. Саме повне ім´я має давньоєврейське походження (від Міріам) і означає «пані», «кохана» або «гірка».Походження та значення
Повне ім´я: Марія
Вилосипедниця• 2 часа назад
Ответ дляПухнасті штани
Я теж запитала в дітей, сказали що все залежить від дитини, є ті, яким норм Макс, а є ті, яких називають повним іменем. І діти до цього спокійно відносяться,
Бавовнятко• 2 часа назад
Ответ длякнопкодав
Если человек не согласный, то нет проблемы, я называю так как ему нравится, то зачем агрессивно отвечать?
Навіщо називати людину чужим іменем, не запитавши? Ви спровокували цей конфлікт. Якби ви називали дитину як вона вам представилася - конфлікта не було б. Якби ви запитали у дитини чи можна її називати скороченим іменем - вам би ввічливо сказали ні, хоча з вашого боку це перехід кордонів і неввічливо. Ви ж чомусь вирішили, що маєте право називати людину, як хочете ви. За це, власне, і отримали.
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ длякнопкодав
Я не задумуючись так назвали, не знали, що вже скорочення не в тренді. Тим більше якби нормально сказали так не називати, то не було би претензій
Тобто, мама дитини має кожній незнайомій жінці казати як не називати її дитину? Сподіваюсь ви не зовсім пропаща, і зробили висновки на майбутнє, і дитину свою навчите.
Дуже чужа• 2 часа назад
Вы не подумали, она не подумала. Бывает. Всегда стараюсь называть так как человек представился (представили). Смысл угадывать эта Маргарита Марго или Рита, у меня звуки бесплатные, повторю услышанное.
Вилосипедниця• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
В доньки дві Софії, але одна саме Софія і вона навіть не реагує на ніяких Сонь, а друга соня, з дитинства в родині її так називають
І це нормально.
В дітей не має проблеми називати називати інших так, як вони їм представляються
І це нормально.
Знаю бакси• 2 часа назад
Ответ дляСиреневая цапля
Удалено администрацией...
Ніби зараз в дитячому садочку тихий час, чи нянька телефон з відкритою вкладкою Советчицьі лишила на столі?
Советничаю тут• 2 часа назад
Ответ дляЗнаю бакси
Культура, воспитание - это не про использование уменьшительно-ласкательных форм имени.
Это умение взаимодействовать с обществом, не обсирая окружающих