Пухнасті штани• 07 мая 2023
Вибирала сумочку, а вибрала таку
Створювала тему декілька днів тому, вибирала з 3-х сумок, а взяла четверту - більш практичну ))). Хоч і дорожча за ту, що хотіла, але ціна хороша.
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Ответ дляПтица секретарь
дякую
Через VPN заходьте і дивіться
Пухнасті штани
• 08 мая 2023
Ответ дляУдальонка
А как вам такая сумочка?
Симпатична, по розміру супер, але пару але - не люблю гесс і зручно мені з довгим ременем, щоб руки вільні. Сьогодні-вчора багатьох бачила з сумочкам гесс, це справа смаку, є багато прихильників. Ну і шкірзам гірше носиться..