Пухнасті штани• 07 мая 2023
Вибирала сумочку, а вибрала таку
Створювала тему декілька днів тому, вибирала з 3-х сумок, а взяла четверту - більш практичну ))). Хоч і дорожча за ту, що хотіла, але ціна хороша.
Бжоли-бандерівці• 07 мая 2023
Ответ дляПухнасті штани
Дівчата, кому потрібно, може ще є, гляньте, хто вміє замовляти сам
Зараз на Джейкобс знижки хороші, точніше було на тижні
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ооооо накінець то класна сумка, реально, краще витратити трішки більше і ходити як людина.
Я давно купую лише люкс, але люблю багато брендів середнього сегменту - Коуч і Джейкобс лідери в цьому
Я не можу собі люкс дозволити, а середній сегмент беру періодично, але на розпродажах лише. І дякую за комплімент, тут, як правило, лише зафукують.
Бжоли-бандерівці• 07 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Такі як у вас є, а от як у автора, щось не бачила в магазинах . Мені на підробку схожа
Чим вона вам на підробку схожа і в яких магазинах не бачили?
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
Да, сафьяно. На оф сайте Кейт Спейд, там часто скидки. Закажите сами, там без проблем берут наши карты и грузят на мейлфорвардера
Дякую, за підказку, буду поглядати на сайт.
Бжоли-бандерівці• 07 мая 2023
Ответ дляПухнасті штани
Ні, я вперше бачу цілу тему тут з гарними сумками, бо переважно як повиставляють
Я в дамках• 07 мая 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Боже, тема з класними сумками, аж не віриться
Чем они классные ?
Рюкзак вообще жуть
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ще на Саксі гляньте, вони чистять полиці, там інші бренди є, чи були пару днів тому, Карл шкіряна за 3700 грн, я в старій темі показувала, фурла за 6 тис.
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Ответ дляЯ в дамках
Чем они классные ?
Рюкзак вообще жуть
Рюкзак класний, сьогодні в місті багатьох бачила зі схожими, інших брендів. Він взагалі класика.
Всміхайлик• 07 мая 2023
Ответ дляMarselDomini
Хорошая. Поздравляю. У меня тоже с замочком есть))
У вас Корс, а у автора Джейкобс.
Файна цьоця• 07 мая 2023
Ответ дляПухнасті штани
Гарнюня, то текстиль зі шкірою?
Ну шкіри там мало, люблю її на літо
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Ответ дляВсміхайлик
У вас Корс, а у автора Джейкобс.
Точно, Корс, в мене схожа корс є, але вона більша і важка, більш ділова, а на літо хочеться чогось легшого і простішого.
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
А я таку джейкобс взяла)
Ви вже її показували? Фото знайоме?
MarselDomini• 07 мая 2023
Ответ дляВсміхайлик
У вас Корс, а у автора Джейкобс.
А я и не писала, что у меня Джейкобс))
ДелиВерка• 07 мая 2023
Молодцы,что радует себя, я такие покупки боюсь делать, переживаю, что без работы останемся. Сумки красивые у всех!
Shady lady• 07 мая 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
А якщо не Джейкобс, то ходять не як людина?
А як хто?))
Пффф 100%• 07 мая 2023
Ответ дляПухнасті штани
Ви вже її показували? Фото знайоме?
Так, була якось тема)
Бжоли-бандерівці• 07 мая 2023
Ответ для Shady lady
А як хто?))
То накупують купу купезну дешевих страшних сумок з дешевою форнітурою і виглядає як чорті шо, краще 1-2 нормальні
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
Дякую. Я не працюю, лише доход з оренди у мене, якого на сумочки, одяг дрібний, школу мистецтв вистачає, дрібні покупки. Працює чоловік. Я б теж хотіла працювати, але поки не виходить.
ДелиВерка• 07 мая 2023
Ответ дляПухнасті штани
Та і Слава Богу!
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
Та і Слава Богу!
Так, за все вдячна, що є, але хотілося б бути більш незалежною.
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Бдін, автор,тепер і я таку хочу
Дивіться на Саксі, може є, були ще бодо, біла, чи молочна, але дорожче
Shady lady• 07 мая 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Чому купу?
У мене є подруги, у яких тільки одна сумка і це Зара, бо 4+ тисячі на того ж Корса для них дорого, а 7 тисяч на Джейкобс - тим більше. Я не вважаю, що це виглядає як чорті шо.
Стмпатичні сумки.
Тишком_нишком• 07 мая 2023
Ответ дляПухнасті штани
Ні, за 140$ - з усіма витратами - комісія і вага - 5600 грн.
На каком сайте?
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Птица секретарь• 07 мая 2023
Ответ дляПухнасті штани
Дівчина мініатюрна, до 165 зростом. На фото 1 та, яку хотіла на моделі.
Дякую. Дуже гарно.
Птица секретарь• 07 мая 2023
Ответ дляПухнасті штани
Це сайт рашки?
Чи я помилилась?
Пухнасті штани
• 07 мая 2023
Ответ дляПтица секретарь
Це сайт рашки?
Чи я помилилась?
Помилилися. Але вхід через ВПН.
Птица секретарь• 07 мая 2023
Ответ дляПухнасті штани
Помилилися. Але вхід через ВПН.
Я загуглила, видає тільки Ru.