тянитолкайка• 07 мая 2023
Это нормально 2й день смотреть сериал? Или деградация?
Выхожу с собакой 2-3 раза в день гулять и в магазин 1-2 раза в день. И остальное время смотрю сериал. Аж самой неудобно перед собой , как будто деградирую( вы позволяете себе так несколько дней проводить?
А що таке?• 07 мая 2023
Знаєте, якщо це не стиль життя, а просто тимчасове явище, то нічого страшного. Навпаки, навіть ок. Це ж треба , як вбили в голови що потрібно щосекунди щось вивчати, що люди спокійно відпочити не можуть 🫣.
Одна_на_всей_планете• 07 мая 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Там от нетфликс новое продолжение Дракулы вышло, скорее всего не смотрели.
Ой, автору відповідала, сорі )
Автор, якщо треба морально відпочити то Ок. Я фільми і серіали останніми роками майже не дивлюсь але на ютубі можу якесь тревел шоу чи тапологів про війну подивитись. Дійсно трохи розвантажує психіку
Доктор Хаос• 07 мая 2023
Ответ дляА що таке?
Это точно.
Самый сложный вопрос - какое у вас хобби
Потому что это такая штука, которая должна быть в радость и не приносить доход. У меня такого нет. Если фильм или сериал - то англ, чтоб учить язык. Если делаю руками что-то, то оно приносит прибыль.
Похоже я живу без хобби как такового.
Хотя.. советчица и тикток, - считается?))
Похоже я живу без хобби как такового.
Радуга-дуга• 07 мая 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Ні, точно не дивилася. Тільки підписка скінчилася(
А що таке?• 07 мая 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Это точно.
Похоже я живу без хобби как такового.
Для мене це також складне питання)
Зараз розвиток бізнесу - це більшість моєї енергії і часу. Якщо не працюю, то з дітьми - роліки, скейт, футбол, велосипеди і ТД.
У мене, мабуть, хобі то сидіти з пустим поглядом, дивитися в стелю і щоб ніхто не чіпав)))
Найщасливіша• 07 мая 2023
Я неделю смотрела... сегодня закончился. прям грустно. Но уже нашла следующий. ...ну и что? а потом несколько дней как электровеник бегаю по делам. А отдыхать надо.....
Уси Пуси• 07 мая 2023
Пару днів - так, цілком, усім буває треба перезавантажитися. Ви точно так же могли б читати книгу чи засмагати на пляжі.
Проводити так дні на постійній основі - ну як на мене, таки уже деградація. Але якщо вам комфортно - то чи не байдуже?
Уси Пуси• 07 мая 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Это точно.
Похоже я живу без хобби как такового.
Хм, я теж колись так думала.
Але потім мені пояснили, що питання про хобі - це по суті питання про те, чим наповнюєте вільний час окрім побуту, що приносить задоволення, це більше про інтереси людини, ніж про те, що вона робить не заради грошей. Тож серіали і вивчення англійської - цілком підходять під це визначення. Щодо порадниці і тік-току - як на мене, це швидше шкідлива звичка, користі чи задоволення з них ніякого, навіть не запам´ятовується переглянуте, а часу відбирає дуже багато.