Бабулька• 07 мая 2023

Розлучилися з чоловіком, маю неповнолітню дитину, чи маю право на субсидію?

Маю заробітної плати всього лише 7500 грн, чи маю я право на субсидію? Аліментів немає
Сон і дрімота• 07 мая 2023
Нет.

Почемучка• 07 мая 2023
Маєте, звичайно. Але ще треба дивитись, хто зареєстрований у житловому приміщенні разом з вами.
Петриківна• 07 мая 2023
Право всі мають. Але багато нюансів різних. Звертайтесь до соцзахисту.
Мэри Попкинс• 07 мая 2023
Имеете. Если в квартире больше никто не проживает, кроме вас с ребенком- подавайте заявку. Раньше можно было это сделать он-лайн.
автор Бабулька • 07 мая 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Прописаны старшие дети, они совершеннолетние и учатся, но не живут с нами
автор Бабулька • 07 мая 2023
Ответ дляПочемучка
Старші повнолітні діти, які навчаються
СамавиховуюКота• 07 мая 2023
Ответ дляБабулька
Старші повнолітні діти, які навчаються
Работают? Считают доход всех прописанных.

автор Бабулька • 07 мая 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Ні, студенти
ДА да да• 08 мая 2023
Ответ дляБабулька
Думаю можно, у меня зарплата 11000, и у меня есть субсидия с дочкой, только на отопительній сезон ,но все равно. У вас если дети студенты, думаю вообще нормально будет.
Едимнаморе• 08 мая 2023
а алименты сколько?
автор Бабулька • 08 мая 2023
Ответ дляЕдимнаморе
а алименты сколько?
Нема