Залізна пані• 08 мая 2023
Чем покрывают стены в ванной вместо плитки?
Девочки, кто знвет или делал. Иногда просматриваю фото ремонтов. Делаем как раз в сан.узле, есть часть покрыто плиткой и часть покрашена. Чем это сделано? Не плохо смотрится, не знаю как в пользовании. Может кто подскажет?
Боневтікла• 08 мая 2023
Водостійка фарба. Досить практична штука. Із-за кривих стін, робила у ванній частину де ванна кахлями, а далі фарбована стіна.
Natalia505• 08 мая 2023
Декоративна штукатурка + двохкомпонентна фарба епоксідна. Плитки нехочу ні в якому разі.
Мадам Подлинник• 08 мая 2023
а я обожнюю кахлі) римські мозаїки, маленькі шматочки плитки як в басейні, марокканські мотиви, кахлі на голландську піч)
кераміка то моя тема)
Мадам Подлинник• 08 мая 2023
будуть гроші, позбиваю радянську плитку у своїй мікро-ванній та наліплю щось таке! таке! ухх!
Не люблю натовп• 08 мая 2023
Ответ дляМадам Подлинник
кераміка то моя тема)
Сестра)) я теж плиточний ман´як.
Не люблю натовп• 08 мая 2023
А ще є шпалери для мокрих зон і наружних фасадів. Тільки коштують дорого
Не за Будка• 08 мая 2023
Ответ дляNatalia505
Если не секрет, почему не хотите плитку?