Село Перемога (рус. Победа) в Киевской области.
Рядом две братские могилы. В одной похоронены жители села, казненные нацистами во время Второй мировой. В другой - люди, казненные российскими военными в марте 2022. Российские оккупанты убили и сожгли около 10 человек. Их останки нашли в подвальном помещении, идентифицировать всех так и не смогли, и похоронили в общей могиле.
Такие потомки у победителей…
Д.Казанский
Такие потомки у победителей…
Д.Казанский
Love_Love_Love_• 09 мая 2023
О! Дякую, покидаю в чати де ті гниди вітають з днем побєди і розповідають що вони апятьпабєдят
Скільки таких могил… всюди де стояли окупанти. Катували і знищували в першу чергу патріотів і учасників бойових дій( так званих атошників). Розшукували, катували і вони зникали безвісти.розстрілювали тих, хто хотіли виїхати. Це і Буча, іХерсон, І Балаклія, і Мощун, всюди….що там зараз на окупованому півдні - одному Богові відомо. Вчора натрапила на відео, де дружина шукає тіло свого чоловіка, плакала… стільки болю в неї. Це відео є на ФБ. Просто гляньте. І знаєте що найстрашніше - здавали свої ж… і ці ,,своі,, продовжують жити поряд з родичами тих, кого вони здали на катування і вбивства… ці люди серед нас.