Як вам виступ ?
Крім підтримки. Дякуємо безперечно,що не забувають
Але мусимо визнати Європа з її ціностями і рештою стає ЄВРОПОЮ завдяки нам, ми її і її цінності відстоюємо. Україна - жива совість Європи. Тому такі виступи наберуть голоси завдяки ще й українцям, які захищають, як чоловік Альоші..
Ответ дляptica
Він наче вже в турах їздить
Можу помилятись
Але десь бачила на ФБ анонси по містам
Можу помилятись
Але десь бачила на ФБ анонси по містам
Ирина-bbd0• 10 мая 2023
Так сильно.красиво и трогательно.... все наши ангелы смотрят на нас с небес
Апель-синка• 10 мая 2023
Девочки, а какой канал транслирует? У меня Мегого доступно, но вчера не нашла трансляцию...
Апель-синка• 10 мая 2023
Хочу именно трансляцию с украинскими комментами послушать.
ну и голосование лучше тоже смотреть с нашей стороны.
Ответ дляebbi
Не дивилася.В мене настрій такий сумний,що не хочеться дивитися,як Європа святкує і розважається.Не проти,але цього року то не моє свято,.В мене очі на нашому сході
Це не тільки пісенний конкурс з розвагами
Його дивиться весь світ і увага нами потрібна всюди.
Звичайно, ви можете його не дивитись чи не любити, але обʼєктивно, від ваших очей на схід нічого не залежить.