Перловая Кашка• 09 мая 2023

Вдома безлад ( погодки малюки - коли вмикати робота пилососа .. не вистачає рук

Хочеться шоб було чисто
Організувала іграшки по коробкам
Порадьте коли ви наводите порядки

Посуд ставлю в посудомийку відразу після їжі
Не вистачає часу взпгалі ні на шо
автор Перловая Кашка • 09 мая 2023
Якшо перед сном вночі вмикати робота то він буде якісно в темноті чистити?
Чи коли краще

Марафетчица• 09 мая 2023
А чому ні? Йому пофіг, який час на годиннику. Якщо гарний робот, то і чистити буде гарно. Я би спробувала скласти розклад хоч мінімальний і на холодильник його пришльопити, шоб нолову розвантажити. Виокремити собі певний момент на те, щоб завантажити прання, певний момент на те, щоб пробігтися пил витерти і т.п. і виробити собі рутину для домашніх справ.
Перша скрипка• 09 мая 2023
З погодками порядок?! Після 3х років меншої і коли вони в саду були. Або коли тато з ними мінімум 2години на вулиці. Все в інший час, я не парилася, якщо за день щось одне встигла супер.
Мой завтрак• 09 мая 2023
В мене одна дитина,але мені здається що вона за двох-трьох дітей 😂
1-2 рази в день приходжусь з аккамуляторним пилососом. Тому що є ще кіт,собака і хочеться чистоти. Посуд мию поки донька біга і щось робе, або мультики дивиться,чи біля мене занята знаходе. Їсти також стараюсь в процесі робити.
Але порядків нема)) іграшки інколи по 50 разів в день складаю, а буває взагалі не розкидає
Мама Карло• 09 мая 2023
Сколько вашим, автор? Сами не играют совсем?
Кукусикиииииии• 09 мая 2023
Пылесосу нужно освещение, ночью он ездить не должен.
По крайней мере в моем это прописано в инструкции.
Запускайте, когда идете гулять
автор Перловая Кашка • 09 мая 2023
Ответ дляМама Карло
Та самі ні
Ось менший сам не ходить
Тільки за ручку
Чарівне зіллячко• 09 мая 2023
У меня игрушки валяются везде, только уберу, через 5 мин опять беспорядок...
Зайканалужайке• 09 мая 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Запускайте, когда идете гулять
Покажите инструкцию, в моей такого нет, нормально он убирает в темноте.

Зайканалужайке• 09 мая 2023
Мой ребенок уже подросток, но мы все дома всегда, и учеба и работа онлайн. Я запускаю робота покомнатно. Свободно в кухне- запускаю туда. Свободна одна комната- туда. Дочка запускает к себе сама после уроков.
автор Перловая Кашка • 09 мая 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Тобто кожного дня він їздить?
Умничка-помощничка• 09 мая 2023
В мене одна дитина, я розумію, що це трохи інше. Ми складали іграшки перед прогулкою і робот прибирав, поки гуляли. В темноті мій прибирає норм, але ви ж у цей час, мабуть, вже до сну готуєтесь, а тут робот почне їздити...
Зайканалужайке• 09 мая 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Тобто кожного дня він їздить?
Нет, каждый день мне не надо, пару раз в неделю, животных нет.
Пешеходик• 09 мая 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Запускайте, когда идете гулять
Зачем ему освещение? У него же электронная карта составлена.
Кукусикиииииии• 09 мая 2023
Ответ дляПешеходик
Повторю - у моего это прописано в инструкции. Задайте вопрос разработчикам, если интересно
ЧупакабраЗеБест• 09 мая 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Та самі ні
Ось менший сам не ходить
Тільки за ручку
а я с такой ностальгией вспомнимаю это время.погодки это космос,это нечто, это самое крутое что может быть в материнстве
ЧупакабраЗеБест• 09 мая 2023
Ответ дляЗайканалужайке
ну не знаю, я дайсоном дважды в день пылесошу.
это у вас видимо период песочниц еще не начался.
Зайканалужайке• 09 мая 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Давно закончился, я же написала, ребенок уже подросток, но все дома постоянно, поэтому покомнатно запускаю, в ту комнату, которая свободна сейчас.
Шкідлива молекула• 09 мая 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Чи коли краще
Коли гуляємо він їздить. Ніколи не запускаю коли дома діти, він заважає, і ми йому також).
Обід та вечерю готує лише мультиварку також коли ми не вдома. Іграшки всі в одній великій коробці. Раз в тиждень мию підлогу після робота і протираю пил.