lilul990• вчера в 20:49

Яка контрактна армія? Просніться, ви брєдітє

Якісь брєдні про контрактну армію. Хто не знає: Німеччина останні 2 роки проводила рекрутингову кампанію для підписання контрактів в армію, як і Великобританія проводить постійно. Де черга з контрактників? Її немає

Цього року в Німеччині сказали шо у випадку війни мобілізація буде примисувою, воєнний учьот, явка в їхні центри комплектацій і суворі санкції до порушників. Розкажіть мені про права у Європі, я поржу на ніч глядя

Більш того, якшо росія об´яве мобілізацію, будуть правові європейські механізми які переживають за ваші свободи шукати способи відправити ваших ухилянтів додому. Ніхто ні з ким не буде гратися.

В яких фантастичних сферах ви літаєте?
Метелики на душі• вчера в 21:35
Ответ дляПопихтю та й годі
Уже б давно кацапню отодвинули если б шла нормально мобилизация
Руками ракеты ловить?

Свезло так свезло• вчера в 21:35
Ответ дляБорисфенка
Вона киянка, а ти хто? Агресивний малолітка?
Ты спишь с ней в Киеве ? Так ты ж вроде в Европе сцышся.
культУра• вчера в 21:35
Ответ дляБорисфенка
Ну можна поставити 40 тисяч або 100 тисяч. Результат буде той самий - місяць в штурмовій бригаді і все.
Что предлагаете?
автор lilul990 • вчера в 21:36
Ответ дляРостки жимолости
Ніякі реформи уже не допоможуть і нічого не змінять. Впроваджувати контракти ,заохочення потрібно було на першому році війни, максимум на другому. Зараз країна потонула в беззаконні і корупції, всі побачили,що людське життя стало, м´яко кажучи, знеціненим. Дії влади породили хаос,поки що контрольований. Далі буде гірше. Кожен сам за себе, у кожного мета вижити,фізично.
Не буде гірше. Кацапська окупація швидко приведе всіх до тями
Борисфенка• вчера в 21:36
Ответ длякультУра
Что предлагаете?
Ядерну бомбу на мацкву. Або десять тисяч далекобійних балістичних ракет. Якраз 90 мільярдів на це вистачить, які дають сцикливі Європа і Америка.
автор lilul990 • вчера в 21:37
Ответ дляБорисфенка
Ви нє в сєбє
культУра• вчера в 21:37
Ответ дляlilul990
Ну хоть что то до тямы приведёт некоторых
Борисфенка• вчера в 21:37
Ответ дляlilul990
Ви нє в сєбє
А ви, сцуко, в собі
А я нівроку• вчера в 21:37
Ответ дляБорисфенка
100 тыс евро...я думаю специалистов найти можно. Плюс страховки и прочее.

культУра• вчера в 21:38
Ответ дляБорисфенка
А реалистичные предложения есть?
Борисфенка• вчера в 21:38
Ответ длякультУра
А реалистичные предложения есть?
Це - реалістичне. А ще рік воювати трактористами проти незліченної орди - це знищення нації.
культУра• вчера в 21:40
Ответ дляБорисфенка
Реалистичное это то,что можно осуществить.Ваше предложение фантастическое
Борисфенка• вчера в 21:40
Ответ длякультУра
Не вірите - перевірите. Рано чи пізно це зроблять, але спочатку у Польщі повоюють. Так, то й так.
культУра• вчера в 21:41
Ответ дляБорисфенка
Допишите ещё ’ Скриньте’
автор lilul990 • вчера в 21:42
Ответ дляБорисфенка
Достатньо розвалити сухопутну армію. Зайти в Крим наприклад

Це приведе до колпапсу влади в рашці
Борисфенка• вчера в 21:42
Ответ длякультУра
Допишите ещё ’ Скриньте’
Нащо писати, тут у мене десяток біографів є, самі скринять без нагадувань.
Ростки жимолости• вчера в 21:42
Ответ дляlilul990
Допустимо,усі приведуться до тями,стануть на захист, вистачить цих ’всіх’ на 2-3 роки в кращому випадку. Далі і оці ’всі’ закінчаться в м´ясних штурмах. Тоді що,який наступний потужний план? Які ви бачите перспективи?
Борисфенка• вчера в 21:43
Ответ дляlilul990

Це приведе до колпапсу влади в рашці
Геніально. На Курськ вже сходили?
Мій племінник там аж одну добу провоював, зник безвісті.
автор lilul990 • вчера в 21:46
Ответ дляРостки жимолости
2026-2027 - колапс влади в рашці через непоправні втрати і програш в сухопутних операціях. Війна не буде длитись до 30 року.

автор lilul990 • вчера в 21:47
Ответ дляБорисфенка
Геніально. На Курськ вже сходили?
У вас є питання до сирського?
Борисфенка• вчера в 21:48
Ответ дляlilul990
Які в сраку сухопутні операції, якщо москалів в 10 раз більше у мобілізаційному резерві???
Сциклива Європа і сциклива Америка повинні дати далекобійні ракети і ними закидати рашу. Все інше - до сраки карі очі.
Борисфенка• вчера в 21:49
Ответ дляlilul990
У вас є питання до сирського?
Вже нема, його зняли. Через пару годин чи зранку скажуть, хто замість нього.
автор lilul990 • вчера в 21:50
Ответ дляБорисфенка
Не в 10, а в 1,5 рази. Не можна вийняти усіх чоловіків одночасно з економіки. Хіба якісь діти стануть біля станків і сядуть на фури на росії?

У Німеччини мобілізаційний потенціал - біля 8 млн чоловік
Борисфенка• вчера в 21:53
Ответ дляlilul990

І що нам з того німецького резерву? Зараз гинуть українці, немобілізованих залишилося 2,6 мільйони, вже зараз від ТЦКашників відстрілюються. Ніхто не хоче помирати в Скелі.
Забрала і не сказала• вчера в 21:53
А шо, такі патрійотки як ви і борисфенка не прибіжать на контракт? І мамкин нікітка з омерики?
Борисфенка• вчера в 21:54
Ответ дляЗабрала і не сказала
В якості кого можна прибігли на контракт на милицях? Мішенню на полігон?
автор lilul990 • вчера в 21:56
Ответ дляБорисфенка
Скеля це шо зараз, дивізія? Максимум 1500 людей. Усі в ній не умруть. Може вас здивує, але за останній місяць з за кордону заявок на повернення на службу чи підпис контракту біля 300.
Мороженная курица• вчера в 21:58
Ответ дляВообще не факт
Ждём в теме Берегиню Оболони и Гамбурскую воительницу Тафеля.
Она в последнее время настроена пессимистично
Яке кончене 🤮
Вийди з -під аноніма та й гавкай .
Мороженная курица• вчера в 21:59
Ответ длявиктория7аас
Ага склад коммерса поджечь великий успех, ха-ха
Що ж так у вати підгорає ?
Забрала і не сказала• вчера в 21:59
Ответ дляБорисфенка
Йой, вы голими руками москалів обіцяли давати. Руці цілі? Москалі в наявності, чекають месницю