Танцепесенная• 09 мая 2023
Стрес і порушення гормонального фону.
Як ви вважаєте, чи можливо наладити гормональний фон лише працюючи з моральним станом , тобто мінімізувати стрес( тут можливо за рахунок рослинних препаратів)?
Броніки для Моніки• 09 мая 2023
Это все очень индивидуально.
И правильно ответит на ваш вопрос только врач.
Но минимизировать стресс будет полезным всем и всегда.
Но мы же не знаем ваших исходных данных, в чем проблема
Мастер Класс• 09 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
А гормоны зависят от морального состояния?
Все в организме взаимосвязано
Броніки для Моніки• 09 мая 2023
Автор, какие именно гормоны у вас завышены/занижены?
Какие анализы сдавали?
Твоя космішна• 09 мая 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
А як можна мінімізувати стрес живучі під обстрілами? Ніяк.
Це від людини залежить. Деяким пофіг, або мінімально переживають. Типу у них спокійно, а на інших все одно. Головне щоб вони були живі і їх рідні.
А деякі як я, дуже нервуються і приймають все близько до серця. До цього ж, ще дитина маленька,в якої постійно капризи, розносить квартиру кожного дня, а я тільки бігаю як рабиня все збираю. Втратила роботу і багато чого іншого. Он на вагах ,вже 110 , просто зажираю все це солодким кожен день((
Заздрю пофігістам ,чесно
Допоможіть знайти• 09 мая 2023
Ответ дляТвоя космішна
Заздрю пофігістам ,чесно
Тримаймося. Я з вами.