Мені видали закордонний паспорт, в якому ім´я та прізвище перебрехані на європейський лад. В результаті чого в лікарняному реєстрі моє ім´я записують як Ольха. Така ж помилка і в прізвищі. За допомогою свідоцтва про народження та українського паспорту мені вдалося в цих документах відстояти свої дані. Зараз намагаюся отримати ІР-паспорт. І мені знову ліплять європейські слова. За що така неповага до мене??? Я прожила 76, майже, років Ольгою. А тепер чомусь, не розумію за які гріхи, я втрачаю і прізвище і ім´я. А хтось же втратить ще й батьківське ім´я. Бо його теж перекрутять на якийсь там європейський лад. А як я буду доводити свої права на квартиру? На дипломи? На трудову книжку? На свою пенсію???
У цих всіх документах мої дані відповідають моєму свідоцтву про народження. Тепер у мене не буде жодного права ні на власну квартиру, ні на 50 років стажу, ні на мою освіту. Тільки тому, що хтось вислуговується перед Європою???
Бессмертный пони• 09 мая 2023
Ответ для1947Olga-1957
1947 рік мого народження. 1957 рік мого першого примусового переселення
И куда это вас насильственно переселили ?
Бессмертный пони• 09 мая 2023
Ответ для1947Olga-1957
Данные из загранпаспорта попадают в реестры. И дальше Вам все справки, рецепты, счета п пр., пр.,пр. будут выдавать от туда. Я, как Вы сейчас, совершенно не обратила внимания на написание, когда получила 9 лет назад злощасный загранпаспорт. В 2021 столкнулась в поликлинике с искаженными данными. Начала выяснять. Оказалось, что данные с загранпаспорта. При том, что там есть украинское написание, в реестр почему-то попадает дикая транскрипция с европейского... Будьте внимательны
Бессмертный пони• 09 мая 2023
Ответ дляJulieta78
Знаете, меня примусово в 78 году из роддома домой переселили. У меня така травма! Така травма!... Что-ли паспорт сменить для успокоения?....
Бессмертный пони• 09 мая 2023
Ответ для1947Olga-1957
Так у мене в дипломі Ольга, при працевлаштуванні що я буду говорити???
Что вы - Полиевкт Харлампиевич . В 78 лет это уже не имеет значения .
Ответ для1947Olga-1957
Не увидела прямого вопроса ни одного
Прямой вопрос. 1. В какой именно ситуации у вас возникла проблема? Вы меняете паспорт на айди или просто пришли за какой-то справкой, куда? 2. Почему в Украине при обращении для справки и прочего предъявляете загран паспорт а не украинский? 3. В каком именно реестре указано неверное имя? 4. Что именно ответили на вопрос как так что имя в реестре и украинском паспорте не совпадает и почему предпочитают неверное имя если видят в живом паспорте верное?
Жанна-Joanna• 09 мая 2023
Ответ для1947Olga-1957
Автор, якщо така ситуація справді мала місце, то тільки тому, що якийсь неук ввів ваші дані в реєстр неправильно, самі вони туди потрапити якимось дивом не могли. Українське ’г’ англійською подається як ’h’ (в мене мама Halyna по закордонному паспорту), і навіть при зворотній транслітерації Olha ніяк не може стати Ольхою, а тільки Ольгою. Тому вам просто треба добитися в поліклініці, аби вам допомогла якась адекватна людина з базовим вмінням знайти в інтернеті транслітерацію онлайн. А якщо вам так кортить бути Olga в англійській вимові, то в такому разі вам треба українською мовою величати себе Ольґа.
Viktiriia-ec46• 10 мая 2023
правильно говорити Беверлі Гілз, Голівуд (а не Холівуд)-та сама буква ’Н’!!! Все правильно вам переклали