Звоночек• 09 мая 2023
Ну вот какой ответ ждет этот человек на СЗ?
Что я накинусь на размер его достоинства???
Светка-пипетка• 09 мая 2023
Ответ дляішо
матеріал для цієї омеги беруть з вашого мозку?)))
Ой, ну не треба ж так лестити, все одно не вмієте. Такими ’жартами’ будете 60річних бабусь розважати.
Просто приймайте, за місяці три можливо помітитие зміни, бо поки виглядаєте жалюгідно.
Такий собі перестаркуватий мачо, який думає що він комусь цікавий лише тому, що дітей успішно вдалося скинути на колишню.
Одяг та сумки• 09 мая 2023
напишіть шукаю маленький так як в самої великий. І запитайте він пасивний чи активний? відразу писати перестане
Светка-пипетка• 09 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
любимую жену так не называют. нет у вас никакой жены. и не будет
та кому воно потрібно, господи. йому ж вже 50 чи щось поряд, там же напів імпотент вже.
Протру пилюку• 09 мая 2023
Ответ дляСветка-пипетка
я так и поняла по его ответам ранее)
Ответ дляСветка-пипетка
а в мене на меті не стоїть призвести на вас якесь враження, мені і так добре)
Протру пилюку• 09 мая 2023
Ответ дляішо
тоді ви точно меркантильна
а вы обычный дрочер нищеброд)
Светка-пипетка• 09 мая 2023
Ответ дляішо
Навчився сам себе задовільняти? Ото й правильно, нефік свій огризок виводити в люди, не ганьбись.
Светка-пипетка• 09 мая 2023
Ответ дляішо
будуть приклади, чи просто балоболка?
Які тобі приклади?
Інших 50річних імпотентів?
Бідося• 09 мая 2023
Вы думаете, вам одной такой бред прислали? Вы ещё решили его обсудить. В блок и все. То же мне, нашли что обсуждать
Светка-пипетка• 09 мая 2023
Ответ дляішо
а скільки їх в тебе було?
Я медік, тож такі як ти в нас чи не щоденно)
Огидні, недоглінуті, з пивними животами через одного, з залисинами.
Скаржаться на погану ерекцію та колишніх
фу млін. Не нагадуйте про себе будь ласка, я хоч тут від цієї бридоти хочу відпочити.
Мужики після 40 років - то біосміття у 99%.
фу млін. Не нагадуйте про себе будь ласка, я хоч тут від цієї бридоти хочу відпочити. Мужики після 40 років - то біосміття у 99%.
Бідося• 09 мая 2023
Ответ дляСветка-пипетка
100% А на женском форуме особи некогда сильного пола, которые умничают и пытаются ещё девочек обижать - вообще жалкое зрелище.
Ответ дляСветка-пипетка
А в тебе талія тільки в дав рази ширша за груди?)
Светка-пипетка• 09 мая 2023
Ответ дляішо
А ти дрочити на мене зібрався схоже?
То скільки в мене мужіків, тепер талія моя його цікавить. Я ж кажу - біосміття.
Згинь і маструбуй на бабусек в під´їзді.
Дали полный бан• 09 мая 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Дивно, чому його цікавить зріст, а не глибина піхви
Ну автора тоже странный набор интересует - квартира штаны и - внезапно - ЗПП))
Давно без алко• 09 мая 2023
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Слухай, дідуган, ти вже набрид. Йди звідси.
Светка-пипетка• 10 мая 2023
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
ну да, два дні для мене то забагато) Але точно не настільки щоб спокуситися таким як ото ти