Зяблик протестант• 09 мая 2023

Після пломби болить 2 тижні зуб, рятуйте

В мене вде рве дах.
Лікувала один зуб - лікар сказав , що ще бачить на конктактах скритий карієс.
Зуб мене не турбував, але вирішила не чекати коли почне боліти і пролікувати.
Вже прошло 2 тижні- при на кусуванні болить, лікар каже що потрібно можливо лікувати канали.
А де вони взялися, чк вони мене не турбували до лікування(((
Чи може, що з часом воно пройде.
Мене вде припадки беруть, не можу нормально їсти
Анти-анонім• 09 мая 2023
Зуб может болеть и месяц и дольше. После лечения. Сходить к другому! На консультацию

Потринділиця• 09 мая 2023
По хорошему пару дней может беспокоить, две недели от пломбы это много.
БеллаДонна2014• 09 мая 2023
Мне удалили нервы. Заплоибировал канал
Болит. Не могу жевать. На пломбу 17 мая. Это будет почти месяц
Гербарія сушу• 09 мая 2023
Мне кажется придется лечить каналы. К сожалению, так бывает (
Твердая валюта• 09 мая 2023
Ну в мене була ситуація коли зуб болів але лікар вагався чи канали видаляти бо наче і нормальні були, а наче і щось не так. Зробив звичайну пломбу і сказав якщо і через тиждень болітиме то значить будемо чистити канали. Але не боліло
Ну може і у вас така ситуація була. Вирішив запломбувати як є, а воно не спрацювало
На пів ставки• 09 мая 2023
У мене так було, до двох тижнів сиділа на німисилі, лікарка від мене відмахувалася, типу все ок, не може нічого боліти
Зробили рентген, нічого катастрофічного не було, з часом пройшло
Потім у приватній розмові інша лікара, пояснила, типу неякісна робота, могли задаіти пульпу, тому так довго болить
автор Зяблик протестант • 09 мая 2023
Болить лише коли кусаю і між цими зубами проходжусь ниткою
Вже сил немає, сьогодні вже плакала

автор Зяблик протестант • 09 мая 2023
Ответ дляНа пів ставки
Через який час пройшло?
Свідок Перемоги• 09 мая 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Через який час пройшло?
Вам нерв удаляли?
Будьте так ласкаві• 09 мая 2023
Ходила до лікаря,мазав якимось лаком,через пару прийомів пройшло.Ще був випадок,колов якісь уколи в десну,потім теж пройшло
Потринділиця• 09 мая 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Вже сил немає, сьогодні вже плакала
Снимок делали?
автор Зяблик протестант • 09 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Вам нерв удаляли?
Ні, пломбували контакти між зубами
автор Зяблик протестант • 09 мая 2023
Ответ дляПотринділиця
Снимок делали?
Так, сучасний
Не знаю як правильно він називається
На пів ставки• 09 мая 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Через який час пройшло?
Днів 10-12 точно не пам´ятаю
ЛюбимаЯНЬ• 09 мая 2023
У меня пломба близко к пульпе,тоже ныло,я ранее тему тут создавала,прошло через 4 дня само собой
На пів ставки• 09 мая 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Так, сучасний
Не знаю як правильно він називається
Панорамний
Броніки для Моніки• 09 мая 2023
Дубова кора даже заспокоює, це мені рекомендував стоматолог
Полоскати
автор Зяблик протестант • 09 мая 2023
Всім дякую
Хотіла б ще почути думку стоматологів
Попихтю та й годі• 09 мая 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Ні, пломбували контакти між зубами
Просто якщо карієс глибокий і пломба близько до нерва, то буде боліти. І може закінчитись таки лікуванням каналів (( у мене так і сталось.

Добро с Кулаками• 09 мая 2023
Обязательно сделайте 3Д снимок, по нему будет понятно, если есть воспаление нерва. На обум ничего подобно делать нельзя, горе доктор, который без снимка готов лечить каналы. Сейчас часто у людей даже тройничный нерв может отдавать в зуб, что до него дотронуться больно, у меня так было. Возможна у вас что-то с десной. Возможно после лечения повышенная чувствительность, такое бывает порой и 2 недели может быть спокойно. В любом случае снимок, доктор только тот, который все проверяет и все четко объясняет вам, а не что-то где-то там-то и дай Бог вам скорого выздоровления!!
автор Зяблик протестант • 09 мая 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Як я розумію - лікування каналів = видаленню нервів?
автор Зяблик протестант • 09 мая 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Дякую🙏
Попихтю та й годі• 09 мая 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Так. Це вже мертвий зуб ((
автор Зяблик протестант • 09 мая 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Так. Це вже мертвий зуб ((
Капець просто
Свідок Перемоги• 09 мая 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Ні, пломбували контакти між зубами
Автор, сделайте снимок, чтоб посмотреть насколько близко нерв. Посмотрите, что врач скажет.
У меня недавно тоже болел зуб, потому что отошла пломба, причем ночью только болел. Врач сказал, что возможно нерв воспалился и нужно попить немного протиаовопалительное. Я, когда начинал ночью болеть зуб, пила ибупрофен 600 или ибупрофен 400 и на 5 день прошла боль.
Ну и может у вас пломба некачественно стоит, после снимка будет понятнее
Попихтю та й годі• 10 мая 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Капець просто
Може у вас і само пройде через тиждень - два..
Вилами по Воде• 10 мая 2023
Шо то не правильно сделала. У меня 3 пломбы близко к нерву все ок. А вот с передним зубом,с&ка накосячил, занес инфекцию, вместо пломбы с нервами,периодонтит. Так что не ждите ,а бегите решать вопрос с зубом,не терпите боль .Будьте здоровы