Life is Beautiful• 10 мая 2023

Цей сайт не для психологічної підтримки?

Після спілкування мені краще не стало. Посварилася тут з усіма. Я нитік, скиглю і т.п. В анонімних темах люди теж пишуть про проблеми, нема такої реакції. Чому так? Я же нічого не прошу ні у кого. Чому люди такі агресивні зараз?
автор Life is Beautiful • 10 мая 2023
Ответ дляУкраїна понад усе
А спілкуєтесь наче вчора народилися.
А усі люди починають якось правильно спілкуватися з віком? Не помічала цього у оточуючих.
Оксана-004e• 10 мая 2023
Ответ дляЮлия 0811
Знайшли де підтримку шукати. Та тут в темі про рецепт борщу затюкати можуть, а ви душевні переживання показуєте
В темах про косметику вообще вакханалия
Levander• 10 мая 2023
Тут только добить могут) ни о какой поддержке речи и быть не может, поняла за 11 лет периодического пребывания. А вообще тут все с ног на голову, почему то
автор Life is Beautiful • 10 мая 2023
Треба кидати звичку сидіти у соцмережах. Єдина користь - вчусь писати українською.
Усе життя живу в Україні, але боюсь, що якщо перейду на українську, то почну розмовляти мовою Азірова, та будуть сміятися з мене.
Тинка_тинка• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Грошей нема на це і часу.
Попробуйте обратится на линии горячей психологической помощи, есть куча бесплатных программ, например при нашей Могилянке, онлайн сеансы, около 7-10 бесплатных. Но начните с простого. Есть система МОМ, чехи, но с нашими психологами, тоже могут дать курс психологической помощи. А по поводу психиатрической помощи, иногда и она необходима, пугаться такого не стоит. У людей искаженное представление о врачах.
Oks_kis• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
У мене форумозалежність.
Лечить такое надо
Oks_kis• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я хочу спілкуватися та знайти друзів у соцмережах.
Общение вы тут получили
Друзей - вряд ли, точно не тут
автор Life is Beautiful • 10 мая 2023
Ответ дляOks_kis
Общение вы тут получили
Друзей - вряд ли, точно не тут
Спілкування якось непомітно перетворилось на сварки. Сварки - це вже не спілкування.
Oks_kis• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Общение, но деструктивные
lisik_777• 10 мая 2023
Шо, опять?
автор Life is Beautiful • 10 мая 2023
Ответ дляOks_kis
Общение, но деструктивные
Я помітила, що якесь деструктивне)
Україна понад усе• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Більшість ваших тем провокаційні, то й маєте.
Oks_kis• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Вы уже местная знаменитость
Почитала ваши темы последние
автор Life is Beautiful • 10 мая 2023
Ответ дляlisik_777
Шо, опять?
Так, знову.
автор Life is Beautiful • 10 мая 2023
Ответ дляУкраїна понад усе
В останній час - так.
Oks_kis• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так, знову.
Официально новый день срача открыт
shkoda_anna• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Здесь багато несерйозних тем. Чому це я не подобаюсь людям? Кому дорогу перейшла?
А чому мусите подобатись? Цю тему почали з претензії, і гнете свою лінію, що Вам тут щось повинні. З Вами певно і в житті складно.
автор Life is Beautiful • 10 мая 2023
Ответ дляshkoda_anna
В житті я не так себе поводжу.
shkoda_anna• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
В житті я не так себе поводжу.
То й добре, шукайте друзів в реалі
автор Life is Beautiful • 10 мая 2023
Ответ дляshkoda_anna
То й добре, шукайте друзів в реалі
В реалі менше спілкування. Смартфон завжди є поряд.
Oks_kis• 10 мая 2023
Ответ дляshkoda_anna
То й добре, шукайте друзів в реалі
Честно, автор, есть тут люди, читаешь их темы и комментарии и к ним проникаешься симпатией, здравые мысли пишут.

От вас же один негатив, вы кидаетесь на людей за неудобные или непонравившиеся вам комментарии. На что вы рассчитываете? Кому вы огрызнулись - явно общение уже склеится, а другие почитали и делают свои выводы о вас.

Мое явно не положительное
Басина• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ось вони не скиглять ніколи, а ’нитіка’ обов´язково потрібно пнуть сильніше, так?
Це своєрідна терапія. Часто пінок краще, ніж погладжування)
Oks_kis• 10 мая 2023
Ответ дляБасина
Тут похоже не тот случай😂
Чем больше пинают, тем больше тем
автор Life is Beautiful • 10 мая 2023
Ответ дляБасина
Мені це не подобається. І чому люди вважають, що мають право так зі мною розмовляти?
автор Life is Beautiful • 10 мая 2023
Ответ дляOks_kis
Тут похоже не тот случай😂
Чем больше пинают, тем больше тем
Я же повинна себе захищати.
Oks_kis• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я же повинна себе захищати.
Нападая на других?
Україна понад усе• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я же повинна себе захищати.
Навіщо, просто розслабтеся та отримуйте задоволення
автор Life is Beautiful • 10 мая 2023
Ответ дляOks_kis
Нападая на других?
Я не переходила на особистості, нікого не звинувачувала ні в чому.
Агресія почалася не від мене.
Можете перші мої теми подивитися.
Ну, там де про віру в краще майбутнє та маленькі радощі.
иркин• 10 мая 2023
Автор, якщо не готові чути різні відповіді, то теми про сеье неможна створювати.
Зоча ткт навіть в темах про погоду чи кулінарний пецепт так само модуть брудом полити.
Сайт себе ніколи не позиціонував як сайт для підтримки.
автор Life is Beautiful • 10 мая 2023
Ответ дляУкраїна понад усе
Я не отримую задоволення від сварок.